Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Ani po smrti nemá klid! Na světě jsou erotické fotografie Amy Winehouse: Můžete si je koupit i vy!

Majitel necudných snímků slavné hvězdy si může přijít na
pěkný balík.

Zesnulá britská zpěvačka Amy Winehouse se asi obrací v hrobě. Světlo světa totiž spatřily snímky, na nichž je hvězda, která zemřela před dvěma lety na otravu alkoholem, zcela nahá. Fotografie, o které by mělo jistě hodně lidí zájem, údajně vlastní neznámý muž, který je teď nabízí výměnou za peníze.

Muž, který obrázky disponuje, je údajně pořídil během jednoho z drogových dýchánků a už je stihl nabídnout několika bulvárním deníkům.

„Potkal jsem Amy, také Blaka, na mnoha akcích během určité doby, kterou jsem trávil v Londýně několik let nazpět. Sjel jsem se s ní a povídal si dost bizarně o Kate Moss, mimozemšťanech a debilech. Konverzace mě dovedla až k tomu focení. Byla sjetá kokainem a trávou a říkala mi MacDonalde, když jsem ji fotil. Tyto snímky, o něž se jedná, nebyly nikdy publikovány a nikdo netuší, že vůbec existují,“ uvedl majitel kontroverzních fotografií pro Radar Online.

Mohlo by vás zajímat

Další články