Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Ani andílci z Victoria's Secret nemají vždycky svůj den: Tahle kráska přišla na premiéru s obřím beďarem!

Sara Sampaio svoji vadu na kráse nezakryla ani make-upem.
+ Další 2 fotografie
Premiéra je akce, na které se chtějí ukázat všechny celebrity. Díky fotkám z červených koberců se dostanou do médií a jsou zase o něco slavnější. Takový scénář si malovala i portugalská kráska Sara Sampaio. A do hledáčku fotografů se dostala, ale kvůli něčemu úplně jinému!

Pětadvacetiletá kráska je andílkem ze stáje Victoria's Secret, fotí hlavně spodní prádlo a plavky a dostala se na titulky slavných magazínů.

Jenomže když si příroda dupne, tak není pomoci. A tak ani nejlepší maskéři nezakryli obří vyrážku, která se modelce udělala na čele. Co se dalo dělat, na premiéru nového filmu musela vyrazit i s ní.

Sara se ale určitě nestyděla, protože kudy chodí, tudy říká, že lidé by se za své tělo neměli stydět. Sama říká, že ji lidé často kritizují za její hubenost a někdy se jejich kritika přenese až v nenávist. „Všichni máme jiný metabolismus,“ říká klasickou hlášku modelek.

Mohlo by vás zajímat

Další články