Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Angličané chtějí Žanetu do svého Prostřena: Její fotky ovládly zahraniční bulvár!

Žaneta by v britském Prostřenu zazářila.
Zdroj: reprofoto: DailyMail
+ Další 4 fotografie
Žanetě vystupování v Prostřenu otevřelo dveře do světa. Její odhalené fotky se objevily v jednom z nejčtenějších světových bulvárů a fanoušci šílí.

Žaneta Šťastná je nevidomá dívka z Moravskoslezského kraje, která zabojovala v Prostřenu a prorazila by bez problémů i v Anglii. Záběry z Prostřena se totiž dostaly do DailyMailu, který má miliony čtenářů.

A ti ji milují. V Anglii totiž také frčí Prostřeno. Jmenuje se Come Dine With Me a princip je stejný. Neznámí lidé se sejdou poprvé u stolu a navzájem si šmejdí po bytech. Jenomže to vypadá, že v Británii je to pěkná nuda.

„Dovezte ji sem, ať se na to dá konečně koukat,“ vzkazují v diskuzi. „Jo, v Čechách jsem měl nejhezčí prázdniny. Krásné holky a pivo,“ lichotí další. O Žanetu je prostě zájem. Navíc zahraniční online nabídl pouze zcenzurované fotky, proti čemuž čtenáři pěkně protestují. A co na svůj úspěch říká Žaneta? Té jsme volali a je naprosto nadšená.

„Ještě o mě uslyšíte,“ slibuje. „Slávu si udržím. Bude to překvapení,“ říká růžovovlasá dívka nadšeně.

Sice se do Londýna nechystá, ale už brzy chce v Praze ukázat, zač je to toho loket.

S Žanetou jsme měli dlouhý rozhovor a máte se na co těšit. Sledujte dál eXtra.cz, ať vám nic neunikne! Dozvíte se třeba, co se děje s penězi z výhry!

Související články

Další články