Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Andreu Pomeje drtí Jirkova smrt: Bojím se usmát, ale musím vydělávat!

Zdroj: Instagram, archiv
+ Dalších 86 fotografií
Zhroutila se
Co děláš v Thajsku, máš přece truchlit! Stovkami nenávistných vzkazů se musí prodírat vdova po Jiřím Pomeje (†54) Andrea (30). Ta musela do jihoasijské země odletět kvůli pracovním závazkům, přesto se na valí neúnosná kritika. Ráda by žila svůj život, rána po smrti otce její pětileté dcery je ale stále příliš čerstvá. Při pozdravu fanouškům propukla Andrea v pláč!

Andrea Pomeje (30) prožívá krušné chvíle. Vdova po Jiřím Pomeje (†54) se ocitla pod palbou nenávisti, fanoušci zesnulého dabéra a producenta nemohou pochopit, co dělá pár týdnů po jeho smrti v Thajsku.

Sama Andrea naznačila, že by se nejradši vrátila domů, jenže to kvůli práci nejde. „Chodí mi zlé a nenávistné zprávy od lidí, kteří řeší, že jsem na místě, kde jsme byli s Jirkou a kde jsme se brali, je to s ním spojené. Že jsem bezpáteřní a bezcitná a měla bych prožívat smutek," řekla Pomeje na Instagramu. "Jsem tady pracovně a i dřív jsem tu byla pracovně, proto jsme sem mohli létat. A já jsem pyšná, že tu můžu být,“ vysvětlila.

Oporou jí teď je přítel Petr Plaček (37), který ji v tom nenechal a do Thajska ji doprovodil. Přesto svůj emotivní vzkaz fanouškům neustála a začala brečet.

„Musím si vydělávat peníze, za mě to nikdo nezaplatí. Já se bojím usmát, aby to nevypadalo, že jsem…“ popisovala v slzách útrapy posledních dní. „Mám teď život oddělený od toho, co bylo. Žiju teď jinak. Na jednu stranu jsem šťastná a zamilovaná, na druhou stranu koukám na své dítě, kterému chybí táta. To je těžký," uzavřela Andrea.

Andrea se s Jiřím rozváděla, kvůli jeho vážné nemoci ale řízení nechala zastavit. Mají spolu pětiletou dceru. Pomeje zemřel 26. února, rodina, blízcí a kolegové ze šoubyznysu se s ním rozloučili 6: března v jeho rodných Českých Budějovicích.

Související články

Další články