Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Andreo, JSI RAMÍNKO NA ŠATY, co myslí jen na svůj prospěch! Proč proboha začali Verešové krutě nadávat fanoušci?

Andrea je krásná žena, ale nepřehání to s tou svou sebepropagací?
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 29 fotografií
Modelka Andrea Verešová (37) má celou kariéru a svou cenu dobře zkalkulovanou. Ví, kolik si za co má účtovat, až tím lidem dost začala lézt na nervy. Někteří z nich dokonce nejdou pro nějaké to ostřejší slovo daleko. Slovenská Miss na ně působí jako červený hadr na býka!

Kdo delší dobu pozoruje sexy modelku na Instagramu, tak by byl hloupý nebo slepý, kdyby si nevšiml, že v drtivé většině jde o „skrytou“ reklamu. Andrea se nejen fotí s produkty, kterým dělá reklamu, ale ještě i v komentářích je „nenápadně“ protlačuje a lidem podstrkuje.

Až se z toho její fanoušci začali bouřit a jsou znechuceni tou přemírou reklamy na cokoliv, za chvíli snad bude propagovat i vzduch, který dýchá. Kdyby tedy samozřejmě za to dostala slušně zaplaceno.

„Co příspěvek, to placená reklama. Jako chápu, že jste jen ramínko na šaty a musíte z něčeho žít, ale celý život nebýt nic jiného musí být ponižující. To, že jste krásná, je samozřejmost. Ale takto bych nechtěl žít,“ píše jeden její bývalý fanda k fotce, kde propagovala jednu leteckou společnost. A další komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat.

„Tak tímto jste opravdu klesla. Protože horší letecká společnost v Evropě, než je ta vámi zmiňovaná, snad ani neexistuje. Divím se, že máte takovou reklamu zapotřebí, a ještě do toho na efekt zainteresujete celou rodinu,“ píše další.

„Buď jste doteď neletěla žádnou kvalitní leteckou společností, což se mi nechce věřit, nebo ty prachy musely stát za to,“ dodal další.

Sama Andrea se k tomu odmítla vyjádřit, přeci jen ji podobné posty živí. A nad „závistivci“ prostě mávne rukou, ona je ta v balíku, co za pár řádek na sociální síti si účtuje tisíce. Jen aby za chvíli nepřišla ale o většinu fanoušků, ty věčné propagace je můžou brzy přestat bavit.

Související články

Další články