Monika Babišová (42) a Andrej Babiš se před Vánocemi utrhli z předvánočního a rozpočtového shonu a vyrazili společně na romantický výlet do Londýna. Přestože Andrej Babiš (62) všem říkal, jak je na tom díky silné chřipce špatně a musí brát antibiotika, na cestu síly našel a se svojí partnerkou vyrazil do víru velkoměsta.

Monika Babišová je už nějakou tu dobu známá tím, že si potrpí na luxus a okázalý styl. Proto nebylo překvapením, že i její výběr hotelu nebyl jen tak. Zvolila rovnou jeden z těch nejluxusnějších ve městě! Hotel Bulgari patří, jak jistě tušíte, pod slavnou šperkařskou značku BVLGARI. Jen jediná noc v tomto hotelu bez snídaně vyjde na 22 827 Kč! Tomu se říká opravdový luxus.

A co by to byl za výlet bez pořádných nákupů! Monika hotel vybrala tak fikaně, že obchodní dům Harrods byl jen pět minut chůze daleko. Tam Monika zahlédla khaki bundu, kterou si nechala počmárat, a pak s Andrejem vyrazila na muzikál Kniha Mormonova v divadle Prince of Wales Theatre, a to drožkou, kterou řídil krajan Andreje, další statný Slovák.

„Stopla jsem drožku a opět Slovák, jsou prostě všude, byl moc milý a rychlý, děkujeme za jízdu na kole… S tou bundou jsem měla velké štěstí, byla to speciál akce, v butiku byli kluci, co malovali bundu Beyoncé atd. No ale nebyla jsem tam celou dobu, trvalo jim to asi 1,5 h, tak jsem odešla a pak jen vyzvedla,” popsala svůj výlet Monika, kolik bunda stála, už raději nekomentovala.