Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová začala chrastit kostmi! Je to náběh na nebezpečnou nemoc?

Je tohle už nebezpečí anorexie?
+ Dalších 21 fotografií
Andrea Verešová podezřele rychlým tempem hubne. Asi si nasadila nebezpečné pracovní tempo, které se už na jejím těle začíná podepisovat v plném rozsahu!

Andrea Verešová (36) je multifunkční žena. Pár dnů poté, co se vrátila z rodinné dovolené v Dubaji, už je zpět na přehlídkových molech. Ještě předtím stačila nafotit dokonce i kalendář a pomáhat doma dětem s domácími úkoly.

Andrea byla tento týden hvězdou přehlídky módní návrhářky a kamarádky Natali Ruden, na kterou ji doprovodil i manžel Daniel Volopich. Nicméně všichni přítomní si nemohli nevšimnout ztrhaného a unaveného výrazu Andrey, který měla ve tváři.

I přes to, že tato jinak vždy krásná brunetka rozdávala úsměvy na všechny strany, něco bylo špatně. Její vyhaslé a unavené oči mnohé vysvětlovaly.

Pak Andrea krokem královny nastoupila na molo a předvedla zajímavou róbu černé barvy. Její pleť byla pobledlá (i po dovolené ve 30 stupních) a tělo jako věchýtek. Bohužel sportovní postava samý sval je skoro pryč. Andrea už je tak hubená, že to hraničí s anorexií, se kterou bojovala například i Eliška Bučková (27).

Místo toho, aby Andrea vypadala jako smyslná žena vamp, tak to nakonec dopadlo tak, že vypadala jako polomrtvá upíří nevěsta. Doufáme, že přes vánoční svátky se nebude jen fotit před plným plechem cukroví, ale že ho dokáže i ochutnat.

Vychrtlost v určitém věku totiž nadělá v obličeji více paseky než zkažená plastika. Andreo, držíme palce!

Mohlo by vás zajímat

Další články