Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová se svlékla DONAHA, poslala svým fanouškům DRSNÝ VZKAZ a ukázala šťavnaté půlky!

To je ale prdelka, co?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 36 fotografií
Modelka Andrea Verešová se toho rozhodně nebojí. Tentokrát se ukázala téměř nahá. Její tělíčko pokrývala jenom tenoučká černá látka. Andrea vyšpulila na své fanoušky provokativně svůj dokonalý zadeček. To budete koukat!

I když modelka Andrea Verešová (36) působí jako křehká dívka, tak jsou chvíle, kdy se tahle sexy Slovenka umí pořádně rozohnit. Není to tak dávno, co vyvěsila na svůj Instagram fotku, na které byl opravdu dokonalý zadeček, ale nebyl vidět obličej, kterému by patřil.

Fotka na sociální síti vzbudila poměrně velký rozruch. Zanedlouho po jejím zveřejnění ji modelka smazala. Jejím fanouškům se totiž nelíbilo, že Andrea u fotky neuvedla, že to není ona. Pod fotkou se okamžitě začaly rojit dost negativní komentáře, a to se modelce nejspíše nelíbilo.

Sexy zadeček smazala, ale odpověď na sebe dlouho nenechala čekat. Zanedlouho drsná Andrea vrátila úder svým nevychovaným fanouškům.

Zveřejnila na Instagramu svoji fotku, kde je prakticky úplně nahá, jenom má přes zadeček titěrné krajkované kalhotky. Svým fanouškům jasně ukázala, že se za svůj perfektní zadeček nestydí a klidně ho ukáže v celé své kráse.

Nejdříve zveřejnila dvě fotky a u jedné se pomocí hastagů vyjádřila, že tohle je její fotka, žádná fotomontáž ani stáhnutá z internetu. Pak nejspíše vychladla a fotku smazala. Ale její fanoušci jsou samozřejmě rádi, že tu druhou s krásným našpuleným zadečkem tam nechala.

Související články

Další články