I když modelka Andrea Verešová (36) působí jako křehká dívka, tak jsou chvíle, kdy se tahle sexy Slovenka umí pořádně rozohnit. Není to tak dávno, co vyvěsila na svůj Instagram fotku, na které byl opravdu dokonalý zadeček, ale nebyl vidět obličej, kterému by patřil.

Fotka na sociální síti vzbudila poměrně velký rozruch. Zanedlouho po jejím zveřejnění ji modelka smazala. Jejím fanouškům se totiž nelíbilo, že Andrea u fotky neuvedla, že to není ona. Pod fotkou se okamžitě začaly rojit dost negativní komentáře, a to se modelce nejspíše nelíbilo.

Sexy zadeček smazala, ale odpověď na sebe dlouho nenechala čekat. Zanedlouho drsná Andrea vrátila úder svým nevychovaným fanouškům.

Zveřejnila na Instagramu svoji fotku, kde je prakticky úplně nahá, jenom má přes zadeček titěrné krajkované kalhotky. Svým fanouškům jasně ukázala, že se za svůj perfektní zadeček nestydí a klidně ho ukáže v celé své kráse.

Nejdříve zveřejnila dvě fotky a u jedné se pomocí hastagů vyjádřila, že tohle je její fotka, žádná fotomontáž ani stáhnutá z internetu. Pak nejspíše vychladla a fotku smazala. Ale její fanoušci jsou samozřejmě rádi, že tu druhou s krásným našpuleným zadečkem tam nechala.