Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová předvedla PEKELNOU výzbroj: Na tahle prsa by měla mít ZBROJNÍ pas!

Andrea Verešová je vážně kus!
+ Dalších 37 fotografií
Andrea Verešová je opravdu nádherná modelka. Má šestatřicet let, dvě děti, a přesto se může pyšnit dokonalou postavou. Před nějakou dobou na svůj Instagram vyvěsila fotku, ze které půjdou obzvlášť pánové do kolen.

Modelka a máma Andrea Verešová (36) už několikrát dokázala, že s odhalením svého těla nemá žádné problémy. I když je mámou dvou dětí, tak postavu má naprosto luxusní, že by jí mohly závidět i kdejaké dvacítky.

Andrea komunikuje se svými fanoušky hlavně přes sociální síť Instagram. Tam také před několika hodinami umístila hodně hot fotku, kde předvedla rajcovní postavu a pořádně nadupaný dekolt. Modelka vypadá opět úchvatně, a tak není divu, že i v šestatřiceti letech patří mezi naprostou elitu.

Před nedávnem se rozpovídala o tom, jak se prakticky z ničeho nic stala matkou. „Když se do někoho zamilujete a jste šťastná, tak o tom nepřemýšlíte. I když musím přiznat, že jsme nebyli úplně opatrní a nedávali si dostatečně pozor,“ přiznala Andrea Verešová pro magazín Rodina DNES s tím, že tehdy ani netušila, jak pro ni bude snadné otěhotnět.

Nyní je hrdá máma a rozhodně nezahálí. Dětem se věnuje, jak může, ale na práci modelky nezanevřela.

Mohlo by vás zajímat

Další články