Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Andrea Verešová odhalila TAJEMSTVÍ své JIZVY v dekoltu: Co se jí proboha stalo?

Co se jí stalo?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 39 fotografií
Andrea Verešová patří mezi nejkrásnější a nejprofesionálnější modelky v Česku i na Slovensku. I přesto, že je to máma dvou dětí, tak si udržuje perfektní postavu. Sem tam se jí povede nějaký přešlap a ukáže víc, než by chtěla. Ale to není vůbec na škodu. Ovšem nyní ukázala nepatrnou jizvu na svém prsu. Co se jí stalo?

Modelka a máma tělem i duší Andrea Verešová (36) na první jarní akci z názvem Zlatý chrt ukázala všem možná víc, než vůbec chtěla. Z jejího dekoltu vykoukla na všechny přítomné její bradavka. Andrea se pyšní perfektním tělem, které by jí mohly závidět kdejaké dvacetileté dívky.

I když se snaží být mámou na plný úvazek, tak modelingovou kariéru nepověsila na hřebík a účastní se různých společenských akcí. Na této velkolepé události, pro kterou se již vžil název Chrtí Oscaři, se to samozřejmě nemohlo obejít bez šampaňského, krásných žen, červeného koberce a českých celebrit.

Půvabná Andrea převzala šek v hodnotě 100 000 Kč. „Z celého srdce bych chtěla poděkovat majitelům vítězných chrtů za ušlechtilý a velmi velkorysí dar NFAV. Moc si toho vážím a slibuji, že peníze velmi pečlivě rozdělíme mezi děti, které naši pomoc opravdu potřebují,“ děkovala.

Ovšem kromě toho, že nešťastnou náhodou všichni přítomní mohli vidět pořádně pekelný dekolt i s třešničkou na dortu, tak Andrea ukázala ještě něco jiného. Na levém prsu odhalila malou jizvičku.

Jak jsme později zjistili, nejedná se o nic vážného, nýbrž o jizvu po znaménku, kterou má Andrea již od svých patnácti let.

Související články

Další články