Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Andrea Kerestešová se odhodlala k razantní změně: Pozná ji teď vůbec vlastní manžel?

Andrea Kerestešová se odhodlala k razantní změně image.
+ Dalších 11 fotografií
Jedna z našich nejkrásnějších hereček Andrea Kerestešová Růžičková (33) je zase o něco hezčí. A to jsme si mysleli, že už to víc nepůjde. Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě si pořídila nový účes!

Andrea Kerestešová je dívka ze slovenského venkova, je na to pyšná a na svoje zásady si sahat nenechá. Ač patří k vůbec nejkrásnějším osobnostem českého šoubyznysu, s odhalováním to herečka nikdy moc nepřeháněla. A ani nemusí, krása Kerestešové totiž patrně tkví hlavně v její cudnosti a decentnosti.

Svou krásnou tvářičku nyní Andrea povýšila ještě o další stupeň. Odhodlala se totiž ke změně a pochlubila se novým účesem. „Změna, ať je jakákoliv, je vždy pozitivní, protože ať už je to cokoliv, něco změní,“ napsala poněkud poeticky Kerestešová k fotce na Instagramu.

Nové vlasy herečce vážně sluší. Obáváme se, že ji na první dobrou možná nepoznal ani manžel Mikoláš Růžička. Kerestešová totiž díky změněnému účesu omládla minimálně o pět let.

Mohlo by vás zajímat

Další články