Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Andělské vzkazy v opakujících se číslech: Co nám sdělují numerická znamení shůry?

Andělské vzkazy v opakujících se číslech: Co nám sdělují numerická znamení shůry?
Zdroj: Profimedia.cz, eXtra.cz

Napadlo vás někdy, že andělé nám předávají poselství skrze čísla? Možná jste si už všimli, že často vidíte stejná čísla, například když se podíváte na hodiny, spatříte-li registrační značku na autě nebo telefonní číslo.

Čísla nás upozorňují na ledacos, i proto přitahují naši pozornost, nebeská sdělení jsou příležitostí k růstu a učí nás lépe pochopit životní lekce na naší cestě. Každá numerická kombinace má svůj specifický smysl.

Jaký význam ukrývají trojčíslí složená z identických číslic?

Andělské trojčíslí 111

Otevírají se vám nové možnosti. Soustřeďte se na to, co si doopravdy přejete, myšlenky se zhmotňují. Jestli máte potíže s ovládáním myšlenek, poproste anděly o pomoc.

Andělské trojčíslí 222

Vaše nápady se začínají uskutečňovat, teď byste neměli polevovat, ale naopak zabrat. Jste blízko cíle, tak to nevzdávejte. Myslete pozitivně a výsledky se brzy dostaví.

Andělské trojčíslí 333

Nanebevzatí mistři jsou připraveni vám pomoci. Tito mocní duchovní průvodci vám pomohou pochopit vaše životní poslání a najít odvahu k uskutečnění zásadních změn.

Andělské trojčíslí 444

Obracejte se k andělům strážným s prosbami, budete vyslyšeni. Vaši ochránci vás ujišťují o své lásce a ochotě vám pomáhat. Nebojte se ničeho, s nimi jste v bezpečí.

Andělské trojčíslí 555

Přichází významná životní změna Nevnímejte ji negativně, veškeré změny jsou přirozenou součástí života. Nová situace mohla vzniknout i jako odpověď na vaše přání.

Andělské trojčíslí 666

Vaše myšlenky jsou v nerovnováze, příliš se koncentrujete na materiální věci. Nezapomínejte na svou duši, vaše hmotné i emocionální potřeby pak budou uspokojeny.

Andělské trojčíslí 777

Gratulace, daří se vám. Neustávejte v pilné práci a vězte, že váš sen se stává skutečností. Toto je velice šťastné znamení, upozorňuje vás, že může dojít i k zázraku.

Andělské trojčíslí 888

Nyní dokončujete emocionální, vztahovou nebo pracovní fázi, připravte se na to. Neodkládejte cestu za svými sny Přesvědčíte se, že na konci tunelu se objeví světlo.

Andělské trojčíslí 999

Ve vašem životě nastává konec důležité etapy. Je to také vzkaz určený všem pozemským andělům, který sděluje: "Dejte se do práce, matka země vás potřebuje."

Andělské trojčíslí 000

Andělé vám připomínají vaši jednotu s Bohem, v nitru byste měli pocítit lásku Stvořitele. Rovněž to znamená, že určitá věc byla dokončena, čekají vás tedy nové začátky.

Nutno dodat, že andělská čísla nevidí každý. Pokud je vídáte, potom je jistě dobré vědět, co vám andělé říkají.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy