Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Andělé podle dne narození v týdnu: Který z archandělů bdí právě nad vámi a co vám dal do vínku?

Jakého anděla si přivolat?
Zdroj: Profimedia.cz

Sedm dní v týdnu je spojeno se sedmi anděly strážnými. Každému dni potom vládne jeden anděl disponující určitou energií.

Tento patron drží ochrannou ruku nad těmi, co se v daný den narodili, ale také má vliv na povahové vlastnosti oněch osob.

Pondělí – archanděl Gabriel

Lidé narození v pondělí, jemuž velí Gabriel, posel dobrých zpráv, bývají půvabní a přívětiví. Občas se chovají rozmarně až vypočítavě, mají výbornou paměť a sklony věci dramatizovat. V lásce oceňují romantiku a něhu, zradu odpouštějí jen těžko.

Úterý – archanděl Kamael

Jedinci, co se narodili v úterý, vyzařují vlivem Kamaela, anděla vůle a energie, vnitřní sílu. Mají vůdčí schopnosti, důležitá je pro ně svoboda a nezávislost. Ve vztazích jsou nezřídka nesoudní, od druhých vyžadují věrnost a naprostou poslušnost.

Středa – archanděl Rafael

Lidem narozeným ve středu vládne Rafael, anděl léčení, vědění a poznání. Umí být mnohdy nepředvídatelní, na jiné působí jako silné osobnosti, nejednou jim vnucují své rady a názory, přitom v nitru inklinují k pochybnostem. Jsou milující a laskaví.

Čtvrtek – archanděl Zadkiel

Jedincům, kteří se narodili ve čtvrtek, přináší Zadkiel, anděl předvídavosti, vynikající intuici. Mají optimistickou náturu, jsou veselí a dosti upovídaní. S ostatními lidmi jednají otevřeně a férově. V lásce bývají věrní, váží si pohody a rodinného zázemí.

Pátek – archanděl Hagiel

Páteční zrozenci, jimž velí Hagiel, patron krásy a lásky, potřebují v životě rovnováhu a harmonii. Mají cit pro diplomacii a strategii, vyhýbají se konfliktům a odmítají násilí. S financemi nakládají šetrně a obezřetně. Dokážou velmi hluboce milovat.

Sobota – archanděl Kassiel

Lidé, co se narodili v sobotu, tedy pod křídly Kassiela, anděla samoty a slz, nemají rádi, když jim někdo zasahuje do soukromí. Mívají uzavřenější povahu, vůči cizím jsou nedůvěřiví. Ochotně pomáhají těm, které milují, netolerují faleš a přetvářku.

Neděle – archanděl Michael

Jedinci narození v neděli, jíž vládne Michael, což je silný ochránce a bojovník světla, jsou komunikativní, přizpůsobiví a srdeční, snadno se seznamují. Mají analytické myšlení a smysl pro humor. Nesnášejí nudu a jednotvárnost, a to ani v partnerství.

Nevíte-li, který den v týdnu jste se narodili, níže v galerii máte stoletý kalendář, s jehož pomocí to lehce vypočítáte.

Související články

Další články