Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Anděl Páně trhá v Česku rekordy, jinde film zakázali: Hádejte, v jaké zemi je pohádka na černé listině

Pohádka Anděl Páně je zkrátka trhák!
+ Dalších 18 fotografií
Zatímco v Česku se na druhé pokračování pohádky Anděl Páně s Ivanem Trojanem (53) v hlavní roli dívaly tři miliony lidí, jinde se ocitl na černé listině. V jedině zemi na světě je film režiséra Jiřího Stracha (44) zakázaný, aniž by dostal u diváků šanci. Uhodnete, kde to je?

Milion diváků v kinech, tři u televizních obrazovek a úspěch i v zahraničí. Zdá se, že pohádka Anděl Páně je v poslední době fenomén. Pro velký ohlas by měl vzniknout i třetí díl. V jediné zemi na světě si ho ale stejně jako dva předchozí neužijí.

Anděl Páně se ocitl na černé listině v Íránu, prozradil režisér Jiří Strach, který s filmem objel půlku světa. „Spíše bych řekl o něco chladnější, což bylo na Sibiři, přece jenom tam žijí dál od tradic evropské kultury. A jedině do Íránu nás vůbec nechtějí, proč asi?“ popsal, kde se s příliš velkým zájmem nesetkal, pro server idnes.cz.

O třetím dílu se mluví už od loňské premiéry a Strach už má dokonce nápady, o čem by mohl být. Ještě se ale neví, kdy přesně se na dalším pokračování začne pracovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články