Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Amy Winehouse by dnes oslavila 30. narozeniny. Připomeňte si ji těmito 6 fotografiemi

Tak šel čas s Amy Winehouse…
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Uctívaná i nenáviděná zpěvačka Amy Winehouse by 14. září oslavila své třicáté narozeniny. Jedna z nejslavnějších britských interpretek, která zemřela ve věku 27 let v důsledku otravy alkoholem, mohla, kdyby nebylo proviantu a drog, na pomyslném pěveckém nebi zářit ještě dlouhá léta. Podívejte se na pár jejích fotografií mapujících některé úseky jejího života.

Na první fotografii je malá Amy zachycena ve věku jednoho roku. Tehdy ještě nikdo netušil, jaký osud potká roztomilou rodačku z Londýna.

Druhá fotografie znázorňuje zpěvačku ve věku šesti let převlečenou do kostýmu animované postavičky Minnie Mouse. V té době už se u ní začalo projevovat hudební nadání a komediální talent.

Třetí snímek pochází z roku 2003, kdy ještě půvabné Amy vyšlo její debutové album Frank, na které byly vesměs pozitivní ohlasy.

Na čtvrtém obrázku je hvězda zvěčněna v době svatby s Blakem Fielder-Civilem. Ten byl drogově závislý a do tvrdých drog a alkoholu Amy údajně zatáhl.

Na pátém snímku už je vidno, jak to šlo se známou interpretkou z kopce. Kvůli nezřízenému způsobu života se z ní pomalu stávala chodící kostra, která měla co dělat sama se sebou, natož s vystupováním na koncertech. To, jak se postupně ničila, zaznamenává i poslední, šestá fotografie.

Související články

Další články