Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Americký nevkus: Dvousetkilová matka se třemi bradami chce ze své oplácané dcery mít Miss!

June Shannon chce ze své dcery udělat miss.
Zdroj: Profimedia.cz

Američanka June Shannon (33) je známá tím, že se snaží vydělat na svých dětech, jak se dá. Největší obětí je její osmiletá dcera Alana, známá pod přezdívkou "Sladká Bú Bú". Tlustá holčička se stala hvězdou reality show na americkém kanále TLC. Shannon je ale na internetových diskuzích kritizována za to, jak se ke svým dětem chová a několikrát už byla obviněna z jejich týrání.

Rodina bydlí v oprýskaném prkenném domě na venkově v Georgii a živí se, jak se dá. Shannonovi nakupují levná jídla. Hranolky a čokoládové tyčinky patří ke stálému jídelníčku. Všichni mají nemožné přezdívky, značnou nadváhu, příšerně se oblékají, ještě hůř se chovají u stolu a bez rozpaků ulevují nadmutému břichu v přímém přenosu.

Některá média obvinila stanici TLC, která reality show vysílá, z toho, že jen zneužila situaci chudé jižanské rodiny a snaží se z jejich způsobu života udělat byznys. Rodině to ale očividně nevadí. Naposledy matka June tahala svou dceru na další soutěž krásy konanou v New Yorku.

June Shannon má čtyři děti. Dceru Annu "Sýkorku" Shannon (17), Jessicu "Baculku" Shannon (15), Lauryn "Dýni" Shannon (12) a Alanu "Sladkou Bú Bú" Thompson.

Související články

Další články