Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Američanka utratila půl milionu korun za to, aby byla podobná Jennifer Lawrence, ale ten výsledek?

Kitty z Houstonu utratila skoro půl milionu korun za to, aby se podobala
Jennifer Lawrence.
Zdroj: abcnews.go.com

Nechají do sebe řezat jenom kvůli tomu, aby se podobaly někomu slavnému. Televize ABC přinesla seriál o ženách, které dokáží utratit horentní sumy za plastické operace, co je mají přiblížit k podobě svého idolu. Jak se to povedlo?

Třicetiletá Kitty z Houstonu podstoupila šest různých zákroků, za něž dohromady zaplatila 25 000 dolarů, což je asi půl milionu korun. Kvůli tomu, aby se podobala oscarové Jennifer Lawrence, absolvovala liposukci obličeje a těla, nechala si zvětšit prsa, upravit nos a vsadit do tváří a zadku tukové štěpy. Prý si její podoby se slavnou kráskou všimli lidé už dříve. Kitty si teď připadá držitelce nejprestižnější ceny za herectví podobná ještě více.

Další dívkou, která si přeje podobat se svému idolu, je třiačtyřicetiletá Rosie z Las Vegas. Jejím vzorem je hvězda filmu Rychle a zběsile Michelle Rodriguez. I té doktoři vzali z těla tuk, kterým vyplnili víčka, oblast kolem nosu, tváře a bradu. Po šesti týdnech od zákroku se Rosie svěřila, že jako Rodriguez nevypadá vůbec. A my jen souhlasně přikyvujeme.

Související články

Další články