Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Američanka pije mateřské mléko své sestry! Je to větší chuťovka než od krávy, tvrdí

Věčné téma kojení a mateřské mléko. Američanka z tohoto videa se toho nebojí. Klidně vypije mateřské mléko svojí vlastní sestry. To je trochu silná káva, že?

„Lidé jsou jediným druhem, který konzumuje mléko od jiných živočichů. To je podle mě nechutné.“ Tvrdí Channon Rose a neváhá okusit mléko svojí sestry. O blahodárných účincích mateřského mléka není pochyb, avšak platí to pouze pro kojence, nebo na věku nezáleží? Nedávno jsme uveřejnili článek o Helen Fitzsimmons, která dávala mateřské mléko svému otci. Helen byla přesvědčena, že její mléko pomůže otci v boji proti rakovině.

Stejně tak je Channon zapřisáhlá veganka, přesvědčená, že mléko její sestry je lepší volbou než kravské mléko. Lidé jsou podle ní určeni k pití mléka od svého živočišného druhu. Nediví se tedy potom alergiím na laktózu, kterou způsobuje kravské mléko a která se u lidí v poslední době často vyskytuje.

„Zajímalo mě, jak to chutná. A je to sladké.“ Popisuje po napití. Stejně jako většinu lidí by ji nikdy nenapadlo, že lidské mléko ochutná, přišlo jí to odporné. Poté, co si však doplnila vzdělání ve výživě, jí to přijde přirozenější než kravské či jiné živočišné mléko.

Jak se asi tento trend pití mateřského mléka bude dále rozvíjet a jaký vliv to bude mít na kojící matky? Je reálná pravděpodobnost stoupající poptávky po mateřském mléce nebo jeho konzumace bude nadále společnost šokovat? Ženy jako Helen a Channon v tom již mají jasno.

Související články

Další články