Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Američan měl dítě s vlastní dcerou. Oba zabil a zbraň namířil proti sobě. Na počátku tragédie byla adopce

Steven Pladl a Katie Pladl.
Zdroj: profimedia.cz
Američan Steven Pladl zavraždil svou dceru Katie, se kterou zplodil syna. I ten je po smrti. Nakonec Steven spáchal sebevraždu. Incestnímu vztahu předcházela adopce. O tragickém případu informovaly televize Fox News a ABC.

Na počátku celého případu byla adopce. Steven Pladl a jeho partnerka Alyssa dali dceru k adopci. Tehdy byla Katie ještě miminko. Když dospěla, tak biologické rodiče vyhledala a nastěhovala se k nim. Alyssa byla nejprve ráda, že se shledala po letech s biologickou dcerou. To netušila, co se stane.

Otec Steven ale začal s Katie intimně žít. V roce 2016 se Alyssa a Steven rozvedli. Pladl a Katie se údajně milovali a loni měli v Marylandu dokonce tajnou svatbu. Z incestního vztahu se jim dokonce narodil syn.

V lednu byli Steven a jeho dcera (zároveň již manželka) zatčeni. Steven byl nakonec z vazby propuštěn na kauci. Katie ale ve vazbě zůstala.

Ve čtvrtek celý případ tragicky skončil. Policisté našli mrtvolku sedmiměsíčního chlapečka. Po smrti je také Katie i její adoptivní otec.

Policie začala zjišťovat, kde je Steven. I toho nakonec našli mrtvého. Kriminalisté pracují s verzí, že Steven všechny zabil a pak obrátil zbraň proti sobě. .

Související články

Další články