Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Alkoholová jízda muže Dominiky Gottové: Manévry kvůli milence, která se bojí o život

Zdroj: Facebook, Profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
nesnáze
Manžel Dominiky Gottové (46) se šeredně přepočítal. Když ho dcera zesnulého Karla Gotta (†80) opustila a odjela do Prahy, vyrazil za milenkou Claudií (24) do Mexika. Po dlouhém letu se těšil na vřelé objetí, jenomže mladá metalová zpěvačka se neukázala. Timo Tolkki (53) se od té chvíle nevymanil ze spárů alkoholu a jeho vzkazy jsou víc než šílené. Claudia dokonce prohlásila, že má z Tima strach!

Dominika Gottová (46) tvrdila, že k úprku z Finska ji přiměl i manželův milenecký poměr. Tima Tolkkiho (53) měla přistihnout při sexu s mladou Claudií (24) z Mexika. Tam se po definitivních kopačkách od Dominiky vypravil, čekalo ho však nepříjemné vystřízlivění.

Zpěvačka se podle všeho na Tima vykašlala a už ho nechce nikdy vidět. „Je neuvěřitelné, nakolik zlý byl plán Claudie Pearl. Všechno naplánovala už v samém počátku a nikdy se mnou ten projekt nechtěla dokončit. Donutila mě sem letět pro nic za nic. Řekla mi, ať na ni počkám na letišti a pak se vypařila. Zmizela na čtyři dny a nechala mě v nejistotě. Teprve dnes jsem od ní konečně dostal jeden zoufalý e-mail, ve kterém se ani nepodepsala, jen mi vzkázala, abych ji nechal na pokoji. Má tady přítele a jen mě využívala. Díky mně se proslavila, ale celé to od ní bylo pitomé. Získala by mnohem víc, kdyby to se mnou dokončila. Teď mě tady všichni nenávidí. Ale poučil jsem se,“ vypsal se Tolkki ze zničujících pocitů na Facebooku.

Strach o zdraví

Dvojice spolu už v Helsinkách začala nahrávat metalové album, od kterého si Timo hodně sliboval. V tuto chvíli však není jasné, jak to s připravovaným cédéčkem dopadne. Claudia totiž střídavě píše, že s Tolkkim bude spolupracovat jenom kvůli obavě o svůj život, aby za několik hodin setkání s ním zase odmítla.

„Rozhodla jsem se projekt s Timem Tolkkim dokončit kvůli svému bezpečí, protože se bojím o svoje zdraví. Kvůli tomu jsem se držela stranou a tak to i zůstane,“ stálo na jejím profilu na sociální síti. Timovi však poslala tuto zprávu: „Ráda bych s tebou ten projekt dokončila, Timo. Ale potřebuji své soukromí a svůj vlastní život. Přeji ti jen to nejlepší, jsi skvělý muzikant.“

Nečekaný zvrat

Tolkki se potom rozčiloval, že kvůli Claudii přišel o peníze a bude se s ní soudit. Zanedlouho ale zase otočil o sto osmdesát stupňů, prý ji žalovat nebude. „Dostal jsem od Claudie vážně hezký e-mail a teď té situaci rozumím mnohem lépe. Podpořte ji, prosím, stejně jako to udělám já,“ napsal. Zároveň se ale z Mexika hodlá vrátit už 22. prosince. Zda se tedy fanoušci dočkají alba s Claudií, je ve hvězdách v hlubokém vesmíru.

Stoprocentně jisté je jedině to, že Dominika Gottová se návratem do Prahy zachránila. Uvidíme, jak se Timo nakonec rozhodne. Třeba vezme Claudii na milost, nejprve by ale měl přestat tolik pít. Prvorozená dcera Karla Gotta to snad nebude muset ve stověžaté řešit.

Související články

Další články