Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Alkoholička Lindsay Lohan se zase snaží o comeback! S čím přišla tentokrát?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 14 fotografií
vyhaslá hvězda
Herečka Lindsay Lohan (32), v poslední době známá především díky alkoholovým a drogovým eskapádám, se opět snaží o comeback. Poté, co zhruba před rokem neúspěšně škemrala o pokračování filmů Můj auťák brouk a Protivný sprostý holky, vzdala jakoukoliv snahu o komunikaci s tvůrci filmů, které ji proslavily a přišla s vlastní show, která bude v blízké době vysílána na MTV. O co se v ní vlastně bude jednat?

Lindsay Lohan, bývalá hvězda Disney filmů, si v posledních letech procházela hodně těžkým obdobím. Propadla alkoholu, drogám a několikrát stála před soudem. Zdá se, že se v rámci možností dala dohromady a přichází s pořadem, který ponese název Lindsay Lohan's Beach Club. Stanice MTV ho zařadí do vysílání osmého ledna příštího roku.

Kontroverzní vyhaslá hvězdička se stala vlastníkem resortu v Řeckém městě Mykonos. Lohan Beach House, jak se resort nazývá, je ideálním místem pro mladé lidi, kteří na dovolenou jedou především za zábavou. Prosluněná pláž poskytuje útočistě všem, kteří chtějí věnovat své volné dny nespoutaným mejdanům, kde alkohol teče proudem.

Právě okolo ní a jejího resortu se bude celý pořad točit. Nahlédneme do míst, která si návštěvníci vychvalují především díky čisté pláži a dobrému jídlu. Ukáže se Lindsay jako schopný pracovník, nebo bude společně s hosty nezřízeně pařit? Na to si musíme počkat do ledna. Jedno je ale jisté – pokud filmový svět vyhodí Lindsay dveřmi, vkrade se oknem do světa reality show.

Související články

Další články