Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Alice Bendová prozradila detaily o sexu s Kajínkem: Zajímavá historka o penisu!

+ Další 4 fotografie
Alice Bendová je jednou z nejsvůdnějších českých hereček a režiséři ji ve filmu velmi rádi svlékají. Výjimkou nebyla samozřejmě ani její role ve filmu Kajínek, kde si střihla hodně sexy scénu s ruským hercem Konstantinem Lavroněnkem.

Právě ten ztvárnil nejznámějšího českého vězně. Tvrdě na svou roli trénoval a prý dělal měsíčně před natáčením 1600 kliků denně. Jenomže to netušil, že ta největší makačka ho ještě čeká. A tou byla milostná scéna s naší kráskou Alicí Bendovou. Na tu herečka zavzpomínala na rádiu Spin. Prý to bylo její nejživější a nejvášnivější natáčení, co se erotiky před kamerou týče.

Nejdříve měli oba herce zastoupit dubléři, ale k tomu nakonec nedošlo. "Dubléři nebyli až tak živí, jak jsme si představovali," vysvětluje Bendová. A tak nezbylo než vyskočit na kuchyňskou linku a ukázat jim, jak se to správně dělá. Sice to vypadá na divoký a živočišný sex, ale herečka všechno uvádí na pravou míru.

"Sexy to nebylo ani trošku, protože já jsem byla skoro pořád oblečená a na poslední chvíli jsem si sundala jenom vršek. Pan Lavroněnko byl absolutní profík. Ani se na mě nepodíval a ještě si všechno oblepil tak, aby nic nebylo vidět, nic nevykouklo, nic se mě nedotklo. Tak," uzavírá Bendová.

Související články

Další články