Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Aleš Cibulka hledá soutěžící do svého nového pořadu! Máte zájem?

Aleš vás moc rád uvidí!
Je to tady! Moderátor Aleš Cibulka (40) bude mít již brzy na obrazovkách televize Barrandov nový soutěžní pořad Roztoč to!. Vy máte nyní jedinečnou šanci ověřit své znalosti, schopnosti a hravého ducha. Aleš totiž hledá soutěžící!

„Byl jsem odhalen, už nemá cenu mlžit. Ano, budu mít zbrusu nový soutěžní pořad, na jehož moderování jsem dostal od vedení televize nabídku a jsem za ni moc vděčný. Ale nebylo to jednoduché. Musel jsem projít castingem, na kterém byli nejen mí stávající kolegové, ale i bývalé tváře televize Barrandov. Když jsem zjistil, kdo všechno tam byl, byl jsem poctěn, že jsem byl vybrán nejen jako moderátor a průvodce, ale také zčásti jako spoluautor. Tak vznikl nový pořad Roztoč to!, který poběží každý všední den, a bude stát za to,“ navnadil diváky Aleš Cibulka.

Jak jsme zjistili, Cibulka poptává čtyřčlenné týmy – ideálně rodiny. První dva vypsané termíny natáčení jsou 3. a 4. srpna, tak neváhejte zkusit své štěstí – výhry jsou úžasné! Mezi hlavními cenami je elektronika nebo dokonce zájezd.

Pokud máte zájem, pište co nejrychleji na e-mailovou adresu: roztocto@barrandov.tv

Související články

Další články