Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Aleluja: Konečně je tu pořádný recept na hubnutí bez drastických diet! Boubelky, kilo tuku vážně nevypadá jako kilo svalů!

Problém s tuky trápí každého z nás! Nicméně je tu konečně návod,
jak zhubnout jednou bez jo-jo efektu!
Zdroj: facebook
Trápí i vás přebytečná kila, přetékající špíčky a vaše pračka musí vaše oblečení rozhodně srážet o jednu velikost? Co takhle jednou se vším skoncovat a prostě zhubnout?

Dá se pochopit, že žena má trochu větší zadeček, když se dotyčná osoba umí vhodně obléknout a jaksi nedostatky proporcí krásně zamaskovat. Nicméně maskování přenechejte raději do válečných zón a obnažte se, ať mají muži na co koukat. Že na to nemáte postavu? Že vám z trička místo sexy dekoltu kouká spíše špíček? Bojujte za své krásné tělo, rozhodněte se být krásná.

Zvolejme 3× hurá, neboť recept krabičkové diety je naprosto jednoduchý a nedrastický. Ne, žádné přísné diety, propocené hromady oblečení z fitek či invazivní zásahy do těla plastických chirurgů, pouze zdravá strava! Zdravá strava v podobě vyváženého jídelníčku a pravidelný příjem potřebné energie. Říkáte si, že na to není čas? Že absolutně nemáte chuť ani čas si zdravé jídlo připravovat, obíhat supermarkety, hledat kvalitní suroviny, či dokonce sledovat, kolik má potravina kilojoulů, kilokalorií, jaký je poměr tuků, cukrů a bílkovin? Pozor, nic takového už dělat nemusíte.

Výmluvám na čas už odzvonilo. Dieta Dietavkrabičce vám totiž ušetří veškerý čas strávený v kuchyni a vy se můžete jít třeba proběhnout nebo vyrazit na shopping day! Dieta v krabičce však není typickou nudnou a přísnou dietou. Ani se složením a chutností denního menu krabičkové diety nebudete mít problém. Jídlo, celodenní menu obsahující 5 pokrmů, vám dokonce každé ráno přiveze sympatický kurýr. I velikosti porcí krabiček jsou naprosto dostačující, takže pod pojmem dieta se už neskrývají hladovějící výjevy třesoucí se ženy s vodou a nechutným sucharem v ruce.

Dámy, blíží se léto, minisukně, plavky, dovolená! Nebuďte metráčky ani na místním koupáku, ale oslňte svojí postavou i ve frontě na párek. Nikdy nevíte, kdy toho pravého potkáte či kdy si vaše drahá polovička uvědomí, že má to nej!

Související články

Další články