Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Albánský obchodník je posedlý značkou Versace: Takový bizár jen tak neuvidíte!

Tak tohle je jeho království.
+ Další 4 fotografie

Shenki má rozjetý byznys s auty a podle vlastních slov mu to jde dobře. Velmi dobře, jinak by si nemohl navrhnout stylový barák ve stylu Versace. A nejen to. Ve stylu italského návrháře má i šperky, pouzdro na mobil, kachlíčky v bazénu, záclony, prostěradla a neváhá utratit v přepočtu přes tisíc korun, aby si mohl koupit jeden pár fuseklí od této světoznámé italské značky.

Jeho posedlost nezůstává u materiálních věcí. Teď tvrdě pracuje na tom, aby si změnil své příjmení z Maslani na Versace. A prý mu to vyjde! Podle obchodníka s auty je to hotová věc. A právě proto má všude po baráku nápisy Shenki Versace.

V budoucnu si prý chce otevřít luxusní kavárnu vybavenou hádejte čím? Veškerými doplňky od jeho oblíbené firmy. Má v plánu tam pak pozvat dědičku slavného návrháře, Donatellu Versace.

Za svůj „koníček“, který se ho drží už šestým rokem, utratil přes 28 milionů korun. „Dělám to i pro to, abych ukázal cizincům, že i tady v Makedonii se můžete mít dobře a mít nejvyšší kvalitu,“ řekl deníku The Sun.

Jenom jestli to Shenki s tou kvalitou už trochu nepřepálil.

Mohlo by vás zajímat

Další články