Pokud čas od času také nevěřícně kroutíte hlavou nad tím, jak je možné, že všechny modelky, herečky a zpěvačky vypadají pořád tak skvěle, můžete se uklidnit. Realita je opravdu jiná.

Úplně jiná.

Věřte tomu, že i ty nádherné ženy, které se na nás usmívají na titulkách prestižních časopisů, vesele pózují na červených kobercích a sebevědomě chodí po přehlídkových molech, dennodenně bojují s neúprosnou realitou, i ony mají problematickou pleť.

Dalo by se předpokládat, že ta masa lidí, která je obklopuje, ať už jsou to jejich vizážisté, nebo maskéři, je od všech nástrah akné snadno uchrání, ale není tomu tak. I celebrity se musí o svou pleť starat s rozmyslem. Všichni, kteří chtějí oslňovat zdravou a krásnou pletí, musejí začít sami u sebe a zvolit vhodnou péči o pleť.

Jako asi každá žena i celebrity trpí akné a trpí představou, že se tento problém „provalí“ a svět bude vědět, že nejsou dokonalé. To ale není správné! Naštěstí jsou na světě i takové celebrity, asi opravdu skutečné ženy, které se se svými problémy netají a inspirují tak nás, obyčejné ženy po celém světě.

Tady je 5 celebrit, které vám možná od dnešního dne budou mnohem sympatičtější!

Jednou z nejotevřenějších celebrit v této oblasti je herečka Cameron Diaz. Tu hledáčky fotografů zaměří velmi často bez make-upu s obličejem plným pupínků. Sama Cameron o sobě říká: „Mám snad nejcitlivější pleť na světě! Stojí mě to hodně úsilí, než mohu vůbec vyjít ven.“

S problematickou pletí bojuje také Victoria Beckham. A od umaštěného čela a pupínků ji nezachrání ani její skvělý manžel. Stejně bídně je na tom Kate Moss, Megan Fox, Kim Kardashian i Britney Spears.

Přesvědčit se můžete v galerii: