Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ájurvédská kosmetika z čisté indické přírody vám zachrání nejen pleť: Neuvěříte, na co všechno je prospěšná!

Zdroj: veganfoods
Za ájurvédou už nemusíte do Indie. Kosmetiku, vyráběnou z ručně sbíraných bylin, nyní seženete na webu veganfoods.cz. Dopřejte svému tělu léčebnou péči a užijte si blahodárné účinky nejen na vaši pleť, ale i duši…

Ájurvédská kosmetika zpříjemní každodenní péči o vaši krásu! Vyzkoušejte pravé ájurvédské mýdlo z aloe vera, čistě přírodní šampon Visaka, bělicí pastu bez umělých sladidel nebo ústní vodu z hřebíčku a skořice, která nádherně voní i chutná.

Zpátky ke kořenům Ájurvéda hovoří o tom, jak žít v harmonii, zdravě a šťastně. Klade důraz na to, abychom se starali o své tělo i o svou mysl, dostávali správnou výživu a pečovali o sebe. Abychom pracovali sami se sebou a přijali se takoví, jací jsme.

Ájurvéda je nejstarší zachovalý systém léčby na světě, skládající se z unikátního systému výživy, bylinné terapie, jógy, meditace aj. Od roku 1982 je uznána Světovou zdravotnickou organizací za účinný medicínský systém.

Ájurvédské bylinné mýdlo je vyrobeno za použití vzácných bylin doporučených v dávných ájurvédských pojednáních. Důraz je kladen především na jeho léčebné vlastnosti, které pomáhají zlepšit a udržovat zdravou pokožku.

Mýdlo obsahuje kvalitní rostlinný olej, který je kombinací více než 10 bylinných extraktů připravených dle tradiční receptury. Toto mýdlo si vaše pokožka doslova zamiluje. Sami se přesvědčte o blahodárných účincích na vlastní kůži a podívejte se na stránky: https://www.veganfoods.cz/…ka-kosmetika.

Související články

Další články