Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Agresivní otec ve Výměně manželek: Vzal pásek a šel zmlátit děti!

+ Další 4 fotografie
Výměna manželek
Ve Výměně manželek bude zase pořádné drama. Josefovi vůbec nejsou cizí fyzické tresty na dětech. Dokonce ho bude muset krotit i štáb.

V nejnovější Výměně manželek se představí tříčlenná rodina z Tábora. Tu tvoří Milan (29), Barča (27) a Leontýnka (11 měsíců). Na druhé straně je rodina, která žije nedaleko hranic s Německem. V Železné Rudě bydlí Markéta (25), Josef (29), strejda Míra, Pepíno (8), Adam (6), Radek (4) a Pavlík (2).

Vychovávat děti není až tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Každý rodič má odlišný způsob výchovy. Někteří to zkouší domluvou, jiní děti uplácí a pak jsou tady ti, kteří volí radikálnější metodu. Na nějaké děti prostě zvýšení hlasu neplatí. Občas se tedy rodiče uchýlí k fyzickému trestu.

Markétin manžel je právě ten rodič, který volí ráznější řešení. Pokud kluci zlobí, dá jim pohlavek nebo je popleská po zadku. A když na kluky nezafunguje ani to, Josef jim hrozí páskem.

Situace s páskem proběhla i během natáčení. Josef běžel na děti s páskem a v tu chvíli musela zasáhnout členka štábu. „Počkej, ty na ně bereš pásek?“

Mohlo by vás zajímat

Další články