Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Agátin intimní deníček: Nevkusně oblečená mamka a vlezlá Moravcová!

Já vím, že by bylo lepší, kdybych pod tím už nic neměla.

Můj první pracovní den v redakci začal velmi stylově. Příchod mi byl umožněn o půl hodiny později, a tak nebylo divu, že jsem nakonec přišla pozdě… No nic, tak trošku s tím pan šéfredaktor počítal, takže mi bylo vše odpuštěno. Hlavně pak, když přinesete domácí bábovku, na to Novotný slyší, a to na něj i jeho šéfy platí!

No a co je nového ve světě bulváru? O víkendu byl 20. ročník Českých lvů, kde nikoho nic moc nepřekvapilo – opilé herečky, moje nevkusně oblečená matka a večer bez masa… Nechápu, proč se to pořad řeší, proč už si na to nezvyknete? Tak tam raději nechoďte, ne?

Stejně jediný, kdo se na to opravdu těšil, byla asi Nikol Moravcová, která ještě den před akcí prosila na svém Facebooku o lístky. Nevím, proč někdo chodí někam, kam není zván. A vůbec si myslím, že modelky na tuto akci nepatří!

Ale ať si každý dělá, co chce…

Tak a teď pár pravd o Českém lvu – moje matka byla šíleně oblečená, ale proč? Protože tam tajně točila film. Maso tam není a proč taky, když hlavní organizátor je vegetarián…

A co si hlavně myslím, tento večer by měl být jen pro herce a lidi od filmu, což znamená, že bych po přenosu vyhodila všechny novináře, a to bez výjimky!

Mě jinak čeká krásný týden, kdy hlavní věc, co musím udělat, je, vybrat si dovolenou, ale tím vás samozřejmě nechci všechny naštvat, jen říkám, jak to je :-)

Posílám pusu všem čtenářům eXtra.cz!

Vaše Agáta

E-mail: agata@extra.cz

Agáta je každé pondělí mezi desátou a jedenáctou dopoledne k dispozici na redakčním telefonu 725 869 538.

Související články

Další články