Kateřinu Kristelovou (34) včera opustil Kamil Bartošek (28) a jedna z mnoha verzí jejich posledního dne je trapas, který se moderátorce povedl na Facebooku, kam omylem postla namísto oslavného článku o sobě fotku zubožené Džambulky a připsala super status: „No stress, no makeup“, což prý byla poslední kapka pro Kazmu, který dlouho podezíral partnerku, že je to on, kdo je ve vztahu chytřejší, a teď se to prý potvrdilo.

Své zásluhy si ale připisuje i naše zástupkyně šéfredaktora Agáta Prachařová (28), která tvrdí, že Kristelovou jen trestá osud za opisování!

„Dala jsem si dva dny předtím status, který zněl No makeup, just true love,“ říká rebelka s tím, že Kristelová nebyla z celebrit jediná, kdo jej parafrázovala: „Je to úplně evidentní, dost mě to pobavilo,“ dodává Agáta, která u svého hesla měla civilní a hodně intimní vánoční fotografii s manželem.

Jak to bylo mezi Kazmou a Kateřinou, to netušíme, jistě to ví asi jen oni dva. My máme jinou jistotu, Kateřina si dá příště pořádný pozor, než bude chtít někoho parodovat!