Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Agáta Prachařová je mámou na plný úvazek: Tentokrát si vyšla ven kompletně bez make-upu, udělala ale dobře?

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 13 fotografií
Agáta Prachařová je maminou na plný úvazek a starat se o dvě děti dá pořádně zabrat. Proto není divu, že někdy vůbec nestíhá a vyrazí ven kompletně nenamalovaná. O Agátě je sice známo, že se zvládá namalovat i za jízdy, ale tentokrát se na sociálních sítích podělila o fotku, kde je zcela "nahá".

Agáta Prachařová (32) má momentálně dost napilno. Nedávno se jí narodila malá dcerka Mia a Kryšpínovi přibyl sourozenec. Starostí má tak Agáta až nad hlavu, ale o bývalé modelce je známo, že nevydrží na jednom místě a pořád musí něco dělat.

A je to pravda. Ani si nestačila po porodu pořádně odpočinout a už se na sociálních sítích poptávala po nějakém trenérovi fitness, aby zhubla poporodní kila. Zanedlouho všem oznámila, že už se vrátila zpátky do práce a nic na tom přece není.

Je pravda, že babička Veronika Žilková své dceři jistě pomůže a manžel Jakub Prachař (34) také, takže na to Agáta rozhodně není sama. Ale je vidět, že má hodně napilno, protože před nedávnem se na sociálních sítích pochlubila fotkou, na které není vůbec nalíčená. Co na ni říkáte?

Související články

Další články