Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Afrodiziakum jménem Hrdlička funguje: Plíšková si podmaňuje tenisový svět. Dojde na velkolepý triumf?

Karolína je v životní formě.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Skeptické názory ke vztahu současné české tenisové jedničky Karolíny Plíškové a bývalého nováckého moderátora Michala Hrdličky pomalu ustávají. Plíšková je totiž na vrcholu své kariéry a v Melbourne útočí na svůj první grandslamový triumf v kariéře!

Karolína Plíšková (24) je silnější turnaj od turnaje. Nevykolejila ji ani změna trenéra, když Jiřího Vaňka vyměnila za Davida Kotyzu. Jako správný krok se též zdá její vztah s Michalem Hrdličkou (28). Ten se viditelně uklidnil a nyní je pro svou přítelkyni tou pravou oporou.

Aktuálně šestá hráčka světa těsně před Australian Open nenašla soupeřku v Brisbane a úvodní grandslamová kola také zvládla na jedničku. Soupeřkám dohromady povolila jen čtyři gamy, a dokonce jim nadělila i kanára!

Turnaj dnes opustila Agnieszka Radwanska, hráčka, se kterou Karolína nikdy nevyhrála a nezná na ni recept. Možná právě Australian Open bude místem, kde si Plíšková připíše na konto premiérový grandslamový titul. Sebevědomí i hru na to má, především je ale v parádní formě a šťastná i v osobním životě, a to může být klíčové!

Související články

Další články