Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Adriana je zamilovaná a úplně mimo: Kvůli lásce ke slizkému Robertovi předvádí striptýz jako lehká holka

Kdy na to Adriana přijde?
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další fotografie
Tento podzim bude Ulice stát opravdu za to. Milostnými trojúhelníky se to tam jenom hemží. Adriana Pešková se kompletně zbláznila do Roberta Bláhy a udělá vše pro to, aby tenhle křivák měl oči jenom pro ni. Sama si ani neuvědomuje, jak moc samu sebe ponižuje.

Adriana Pešková je bezhlavě zamilovaná do Roberta Bláhy a naprosto přehlíží, jaký je její milovaný sukničkář a nečestný chlap. Moc dobře si je vědoma toho, že po Robertovi kouká snad každá druhá, protože je bezesporu pohledný.

Jenomže Robert nedokáže odolat žádné sukni a z nevěry si nic nedělá. Adriana ale moc dobře ví, jaké má použít zbraně, aby si černovlasého krasavce naklonila na svou stranu. Bohužel si neuvědomuje, že ze sebe dělá úplně zbytečně lehkou holku.

Přepadovky u Roberta v práci, malé pozornosti, žhavý sex a nově i striptýz. Tím vším ho chce Adriana dostat, protože je přesvědčena o tom, že je Robert láska jejího života. Zůstává otázkou, jak dlouho bude Adrianě trvat, než konečně pozná, jaký Robert doopravdy je.

Ulici jde poslední dobou do tuhého. Terezu Jordánovou čekají krušné časy, protože její kolega David si konečně uvědomí, že ji miluje, ale čeká ho nejspíše hořký rozchod s Alenou. Podzim v Ulici bude opravdu zajímavý.

Související články

Další články