Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Adeptka na výhru v SuperStar Tereza ještě před pár lety vypadala příšerně: Obtloustlá nanynka bez vkusu!

+ Dalších 12 fotografií
Semifinálová kola SuperStar jsou u konce. Už známe kompletní finálovou desítku a mezi finalisty jsou opravdu velmi talentovaní mladí lidé. Mezi holkami nejvíce vyniká nejenom svým vzhledem, ale i zpěvem Tereza Anna Mašková (22), která se před osmi lety objevila v Česko Slovensko má talent. Už tehdy zpívala fenomenálně, ale její vzhled hodně pokulhával. Podívejte se, jakou proměnou prošla.

SuperStar 2018 jde pomalu do tuhého. Už semifinálová kola byla velmi vypjatá a plná emocí. Do finále se chtěl dostat zkrátka každý, ale pro všechny nebylo místo. Šlo také hodně o to, že ve finále už půjdou jednotlivci mnohem více vidět než v semifinále a je velká šance, že se jich někdo ujme.

Zato zpěváci, kteří skončili před branami finále, to budou mít hodně těžké. Za kluky se dostali do desítky nejlepších Jakub Pružinský, Bryan Gandola, Dominik Gerda, Richard Chovan a Petr Borkovec a za holky to byly Tereza Anna Mašková, Eliška Rusková, Adéla Kvitová, Karmen Pál-Baláž a Aneta Horňáková.

Z holek je zatím nejvíce výrazná právě Tereza. Jednak si ji snadno zapamatujete díky jejímu kontroverznímu vzhledu, ale také fenomenálnímu zpěvu. Tereza už má zkušenosti s jinými talentovými soutěžemi.

V roce 2010 se tehdy jako čtrnáctiletá objevila v Česko Slovensko má talent. Proto stejně jako tehdy diváci mladé dívce tleskali vestoje a byli z jejího zpěvu uneseni. Jenomže tehdy rozhodně nevypadala jako nyní.

Byla to taková nemastná a neslaná nanynka s několika kily navíc. Dva copánky, zakřiknutá a naprosto nevýrazná. Možná proto její kariéra zpěvačky značně pokulhávala a do podvědomí lidí se dostala až nyní.

Tak snad se v SuperStar dostane co nejdále. Předpoklady na to má.

Související články

Další články