SuperStar 2018 jde pomalu do tuhého. Už semifinálová kola byla velmi vypjatá a plná emocí. Do finále se chtěl dostat zkrátka každý, ale pro všechny nebylo místo. Šlo také hodně o to, že ve finále už půjdou jednotlivci mnohem více vidět než v semifinále a je velká šance, že se jich někdo ujme.

Zato zpěváci, kteří skončili před branami finále, to budou mít hodně těžké. Za kluky se dostali do desítky nejlepších Jakub Pružinský, Bryan Gandola, Dominik Gerda, Richard Chovan a Petr Borkovec a za holky to byly Tereza Anna Mašková, Eliška Rusková, Adéla Kvitová, Karmen Pál-Baláž a Aneta Horňáková.

Z holek je zatím nejvíce výrazná právě Tereza. Jednak si ji snadno zapamatujete díky jejímu kontroverznímu vzhledu, ale také fenomenálnímu zpěvu. Tereza už má zkušenosti s jinými talentovými soutěžemi.

V roce 2010 se tehdy jako čtrnáctiletá objevila v Česko Slovensko má talent. Proto stejně jako tehdy diváci mladé dívce tleskali vestoje a byli z jejího zpěvu uneseni. Jenomže tehdy rozhodně nevypadala jako nyní.

Byla to taková nemastná a neslaná nanynka s několika kily navíc. Dva copánky, zakřiknutá a naprosto nevýrazná. Možná proto její kariéra zpěvačky značně pokulhávala a do podvědomí lidí se dostala až nyní.

Tak snad se v SuperStar dostane co nejdále. Předpoklady na to má.