Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Absolutní nechutná hanba na Miss Universe: Libanon a Izrael udělaly ze svých finalistek totální hlupačky

Zdroj: Twitter
+ Další fotografie

Ještě pořád věříte tomu, že soutěže jako Miss jsou absolutně apolitické a jejich vítězky v mezinárodním klání se nevolí podle toho, jaký je zrovna vyšší zájem, ale protože mají hezčí vlasy a delší nohy?

Tak to si přečtěte o nechutném skandálu, který právě probíhá na letošním ročníku Miss Universe v Miami V tento čas jsou tam všechny nejhezčí dívky světa včetně naší Gabriely Frankové a mají se tam družit, poznávat a snažit se zaujmout porotce, aby ti pak měli jednodušší rozhodování.

Láska a mír všude, tak na to urychleně zapomeňte. Stačí se jen vyfotit s nesprávnou osobou a už máte problémů nad hlavu. Nic netušící Miss Libanon Saly Greige (25) si nasdílela na Instagram selfie se svými kamarádkami a konkurentkami Miss Slovinsko, Miss Japonsko a Miss Izrael a netrvalo dlouho a kecy o totálně nepolitické soutěži vzaly okamžitě za své.

Pořadatelé libanonské Miss ji totiž donutili, aby se Saly omluvila svému národu, fotku s Izraelkou smazala a vysvětlila to jako nedopatření, nebo jí seberou titul!

Nebohá Saly tak musela veřejně říct, že Doron Matalon, Miss Izrael, se na fotku vetřela a udělala to schválně. Jenže čtenář není hlupák, čtenář vidí, že mobil drží právě Miss Izrael, která si dělá selfie s Libanonem, Slovinskem a Japonskem. Zmatená Saly z Libanonu proto musela znovu změnit svou omluvu a říct, že Izraelka se s nimi vyfotila bez povolení!

Už tak je to naprosto nechutný trapas, ale má ještě horší pokračování. Po tomhle skandálu s fotkou musí pořadatelé Libanonku a Izraelku držet tak, aby se moc nepotkávaly a třeba neseděly blízko sebe, Izraelka si pak napsala k sobě na sociální účet, že je jí z toho smutno.

Libanon a Izrael jsou totiž spolu stále technicky v neukončené válce, kdo, co, kdy tam tehdy začal, to je jako snažit se rozplést balkánský konflikt, na to nikdo nemá čas ani chuť a ani potřebné znalosti, ti tvrdí, že si první začali oni, a tamti zase, že to odstartovali ti první.

Fajn.

Ale tahat tohle na Miss Universe a nutit dvě vysokoškolsky vzdělané ženy, aby se chovaly jako naprosté hlupačky a obcházely se obloukem? Fuj! Jestli si to pořadatelé neumějí pořešit, ať celou soutěž raději zavřou a jdou od válu.

Související články

Další články