Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

ABBA zase pohromadě: Kapela se sešla, aby na vás vydělala pěkný balík! Jak teď její členové vypadají?

Pořád jim to sluší!
+ Další fotografie
Mamma Mia! To se jen tak nevidí a ani vidět nebude. Agnetha Fältskog, Björn Ulvaeus, Benny Andersson a Anni-Frid Lyngstad opět na jednom pódiu. Jedna z nejslavnějších popových kapel se znovu sešla. Bohužel ne kvůli dalším koncertům, ale kvůli novému projektu inspirovaném muzikálem.

Film Mamma Mia měl tak fenomenální úspěch, že z toho chce Björn těžit ještě teď. Proto si ve Stockholmu otevřel restauraci, která má připomínat Donnin hotel z řeckého ostrůvku Skopelos, kde se muzikál natáčel. A nebude to obyčejná restaurace. Během večeře se tam budou zpívat písničky kapely ABBA, bude se tancovat a prostě celý zážitek má připomínat atmosféru filmu. Celá sranda vyjde v přepočtu na 3000 korun na osobu, což na Švédsko není zas tak moc, ale stejně je to pálka.

Björn prostě ví, jak vydělat Money, Money, Money…

Členové kapely po svém rozpadu už nikdy nekoncertovali ani se moc nevídali. Zpěvák dal ale svým bývalým členům takovou nabídku, která se nedala odmítnout a všichni se sešli na jednom pódiu, aby chod restaurace zahájili. A vznikl snímek, který fanoušci neviděli několik dekád. Obě zpěvačky jsou stále okouzlující ženy a pánové po jejich boku také zrají do krásy.

Škoda že společného vystoupení se už asi nikdy nedočkáme.

Mohlo by vás zajímat

Další články