Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

A máme tu další dívku, která se rozhodla prodat na internetu své panenství bohatému zájemci! Omrkněte její tělíčko!

Takhle se z ní může stát doktorka.
Zdroj: elizabeth-raine.com
+ Další 2 fotografie

Prodávat své panenství na internetu je v poslední době docela trend. Už to zase tolik nepohoršuje, ale pořád se na tom dá vydělat. Dívka, která si říká Elizabeth Raine, což není její pravé jméno, protože nechce do světa vyhlásit svou identitu, se právě prodejem panenství rozhodla zaplatit si studium na lékařské škole.

Chce být doktorka, ale vystudovat medicínu stojí spoustu peněz, kterými nedisponuje. Aby si tedy vydělala, rozhodla se souložit poprvé s mužem, který jí za to dá spoustu finančních prostředků, a „Elizabeth“ si tak vydělá jak na školu, tak i možná něco víc. A aby jí to všechno nepoškodilo v budoucí práci doktorky, rozhodla se neukázat svou tvář ani prozradit své pravé jméno. To vše uvidí poprvé až člověk, který přihodí v aukci co nejvíc peněz.

Zatím má na svých stránkách dvě nabídky. Sto tisíc dolarů jí nabízí Američan, sto deset tisíc dolarů nějaký boháč ze Srbska. Na stránkách má i poměrně profesionálně sepsanou smlouvu, kde se zavazuje ukázat důkaz, že je panna (mimochodem, je jí už 27 let!), a také seznam věcí, které se nesmí (například penetrovat anální otvor nebo se k ní chovat násilně).

Mimochodem, Elizabeth myslí i na ostatní. Hodlá dát 35 procent z částky na dobročinné účely – konkrétně na charitu, která pomáhá dívkám z méně vyvinutých zemí se studiem.

Související články

Další články