Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

A je to venku! Princ Harry porušil přísný královský protokol a řekl o své matce něco, co nikdo neměl vědět!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Ještě mu nebylo ani 13 let, když mu zemřela maminka. Princ Harry byl odmala v centru pozornosti lidí i novinářů. Už tak měl náročné dětství, ale to nejhorší mělo přijít. Během dopravní nehody přišla o život jeho matka, princezna Diana. Co následovalo pak, prozradil až nyní. Téměř po dvaceti letech, když už je dospělý muž.

Byl to skandál královských rozměrů. Nevěrný Charles a nešťastná Diana už nemohli manželství dále prodlužovat a přišel rozvod. Diana si našla nového milence a během honičky s francouzskými fotografy přišla o život kvůli nehodě.

Harrymu bylo 12 a nechápal, co se stalo. Až nyní se rozhodl o traumatické zkušenosti mluvit a v rámci rozhovoru porušil všechna pravidla, kterými se královská rodina řídí. Promluvil totiž o svých psychických problémech a zdravotním stavu, což protokol přísně zakazuje.

"Několikrát jsem měl blízko k naprostému nervovému zhroucení," řekl pro The Daily Telegraph s tím, že na matku nemohl ani pomyslet. Prostě se snažil úplně potlačit to, že zemřela. Traumatu se odmítal postavit čelem a trápil se do té chvíle, než mu našli odbornou terapeutickou pomoc.

Diana zahynula před jeho narozeninami a Harry přiznává, že se z děsivé události vzpamatovává dodnes. Ostatně on byl vždycky tak trochu "černá ovce" rodiny. Divoké večírky, nahota a nynější vztah s herečkou není úplně chování, jaké by si pro následníka trůnu představovali.

Ale právě díky tomu je Harry tak populární mezi lidmi a mnozí se s ním dokáží lépe sblížit. Rozhodně víc než se zbytkem nudné a upjaté královské rodiny. Nedávno ukončil Harry mnohaletou vojenskou kariéru a nyní randí s kanadskou herečkou.

Zlobí pro změnu jeho starší bratr William, který vyráží na pánské jízdy, kde se setkává s modelkami, zatímco jeho Kate sedí na zadku v Kensingtonském paláci u dětí. Více ZDE

Související články

Další články