Už několikrát vás eXtra.cz informovalo o tom, jaká je pravda o královnách krásy. Tradiční rozchody s partnery už dolehly i na krásnou Miss Slovensko Karolínu Chomistekovou (19). V dubnu modelka získala titul a teď, po pár měsících, dala svému příteli Patriku Čarnotovi (26) kopačky.

Pár spolu randil přes tři roky a ještě nedávno si byla Karolína jista tím, že jejich vztah je pevný. Před pár dny se dnes již bývalá dvojice vrátila z dovolené v Řecku, kde se zřejmě snažili překonat krizi, která prý jejich vztah poslední týdny provázela. Čarnota rozchod oznámil na svém facebookovém profilu: „Jsem singl. Prosím žádné zprávy. Proč? Prostě proto,“ reagoval fotbalista Spartaku Trnava, který si potřeboval vylít své rozbité srdce.

Rozchod potvrdila serveru topky.sk i samotná misska. „Ano, naše cesty se rozešly. Nebylo to příjemné, když jsem si to přečetla v jeho statusu na sociální síti,“ prozradila kráska. Z reakcí diskutujících i přátel Čarnoty je jasné, že jsou na jeho straně. Chomisteková prý přičichla k velké slávě, a protože chce uspět i v zahraničí, vztah by pro ni byl jen překážkou. Druhá strana uvádí, že se už nedaly snášet fotbalistovy žárlivé scény, které předvedl už na afterparty po slavnostním večeru, kdy Chomisteková získala titul.

Slovenští sousedé naplnili prokletí o nevydařených láskách majitelek missího titulu. Teď ještě čekáme, kdy se podobná situace přihodí ve vztahu České Miss 2013 Gabriely Kratochvílové (23) s Filipem Laškem.