Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

A JE TO TADY! Ben Cristovao má klip se svojí holkou

+ Další 2 fotografie
Ben Cristovao (31) svoje vztahy nikdy příliš neventiloval. Před léty chodil s Monikou Bagárovou (24) a pak zřejmě s kuchařkou Kamu (28). To se ale nikdy nepotvrdilo. V současné době je zpěvák údajně zamilovaný do modelky Kateřiny Kasanové (19), se kterou má tvořit pár.

Kateřina Kasanová (19) se do povědomí veřejnosti dostala poté, co vyhrála titul Miss Czech Republic 2017 a momentálně míří na světovou soutěž Miss World. To, že s Benem Cristovao (31) tvoří pár ani jeden oficiálně nepotvrdil, ale instagramoví fanoušci už by je nejraději viděli v kostele.

Kasanová v minulosti připustila, že se vídají. „Ano, Kateřina a Ben jsou spolu, oba jsou hodně alternativní a dobře si rozumí. Seznámili se přes Instagram a vše to začalo nabídkou účinkovat ve videoklipu, který Ben připravuje. Moc jim to spolu sluší a okolí jim to přeje,“ uvedl zdroj který nechtěl být jmenován.

Nyní páreček k pohledání natočil klip Nahá, po kterém už nikdo nebude mít pochyby, že tihle dva jsou spolu. Jiskření mezi nimi totiž nejde přehlédnout.

Související články

Další články