Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

9 životních mouder, jež vás naučí dnešní Výměna manželek s feťáky

9 životních mouder, jež vás naučí dnešní Výměna manželek s feťáky
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Všichni jsme si tak nějak zvykli, že v českých reality show se čas od času objeví podivíni, blázni nebo lidé z okraje společnosti. Ovšem dnešní Výměna manželek vejde do dějin tohoto pořadu. Na jedné straně se představí Jana, u které to vypadá, že hady miluje více než své děti, a straně druhé Sabina, která rozhodně není nejsvatější, i když se tak prezentuje. Pláč, drogy, alkohol, nenávist. V dnešní premiérové Výměně manželek bude zkrátka všechno.

1. Z téhle Výměny manželek si odneste do života jednu z nejdůležitějších rad. Nikdy, ale opravdu nikdy nikomu nemačkejte hada.

2. Když průměrnou ženu pošlete na 10 dní k náhradnímu manželovi a víte, že to je její první dovolená za posledních dvacet let, tak je jasné, že se něco semele. Většinou si uvědomí, že má doma chlapa úplně k ničemu, je vlastně celé ty roky nešťastná a po příjezdu pravděpodobně svého muže vykope z bytu. Moudro zní, nikdy nepouštějte ženu dál než na zahradu pro pažitku nebo lahváče do večerky.

3. Pokud jste v depresi z toho, že vaše děti odmítají bio potraviny, nýbrž je každou chvíli vidíte s pusou plnou hlíny a odřenými koleny, tak nezoufejte. Stále tu jsou ženy, které své děti zamykají doma na deset západů, ale vadí jim, když jim přiskřípnete hada.

4. Jestli berete tvrdé drogy, pořiďte si domů hada Pak můžete s klidem říct, že ta injekční stříkačka vedle sunaru jsou vitaminy pro vašeho miláčka. Samozřejmě že tím nemyslíte dítě.

5. Když máte doma malé dítě, tak klidně mluvte jako dlaždič. Děti do tří let si toho přece moc nepamatují, a tak to všechno zapomenou. Jestli chcete projevit špetku solidarity, tak běžte řvát po svém neschopném partnerovi na chodbu. Sice to uslyší sousedi, kteří si to jistě pamatovat budou, ale ty můžete na rozdíl od dětí poslat někam. A když to nepomůže, tak je zamkněte společně s dětmi a vyrazte s hadem třeba do kina.

6. Hadi jsou mnohem lepší než děti. Nedělají nepořádek, neřvou a jsou mnohem skladnější. Navíc na ně můžete svést úplně všechno včetně injekčních stříkaček plných pika a oni přesto všechno neceknou ani půl slova.

7. Blíží se Vánoce a to pro mnoho mužů znamená trauma z nakupování dárků pro jejich milovanou polovičku. Tahle Výměna manželek vás naučí, že přítelkyni je naprosto zbytečné kupovat Pandoru nebo krystaly Swarovski. Kupte jí jednu užovku kolem ruky a krajtu na krk.

8. Když vás nasere vaše manželka, tak se na ni vykašlete a běžte k té náhradní. Přece jenom se znáte už 14 dní a někteří lidé se po tak dlouhé době berou nebo jsou těhotní. Vše je v pořádku.

9. Když jste matka a nemáte peníze, tak nemusíte makat. Stačí, když si vymyslíte nějaký srdceryvný příběh a opatrně okradete jiné matky. Svůj ke svému, přece nebudete okrádat důchodce.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy