Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

9 zahraničních celebrit, o kterých zřejmě nevíte, že jsou homosexuálně orientované

V titulku trochu kecáme, o Justinovi se to samozřejmě ví.
+ Dalších 5 fotografií

Zde je seznam zahraničních celebrit, které se otevřeně přiznaly ke své homosexuální orientaci, ale veřejnost a fanoušci to o nich vlastně moc neví, buď proto, že jsou známí kvůli své filmové roli, nebo proto, že o svém soukromí prostě s tiskem nemluví.

1. Ian McKellen

Filmový Gandalf z Pána prstenů se ke své orientaci přiznal už před lety, jeho fanoušky a příznivce to přesto znovu překvapuje. McKellen se dokonce měl v plánu oženit se svým přítelem Michaelem Fassbenderem na letošním americkém festivalu Comic Con.

2. Gillian Anderson

Seriálová Dana Scullyová byla léta spojována se svým parťákem Mulderem v podání Davida Duchovnyho. Ještě donedávna byla vdaná, následně se spekulovalo o jejím vztahu právě s Duchovnym, až Gillian utnula veškeré spekulace prohlášením, že je lesbičkou.

3. Portia de Rossi

Herečka známá ze seriálu Ally McBeallová zde hrála osudovou krásnou blonďatou Nell, která chodila s právníkem Cagem alias Peterem MacNicolem. V reálném životě je ale už devět let šťastně provdaná za známou americkou komičku Ellen DeGeneres.

4. Cynthia Nixon

Miranda ze Sexu ve městě byla dlouhá léta šťastně vdaná za muže, nyní je manželkou Christine Marinoni. O své orientaci prohlásila, že nikdy neřešila, zda je na ženy či na muže, a prostě se jen zamilovala do jiného člověka.

5. Annie Leibovitz

Slavná americká fotografka, mimo jiné autorka známé fotografie Johna Lennona a Yoko Ono těsně před Lennonovou smrtí, byla dlouhá léta přítelkyní Susan Sontag, americké spisovatelky, která zemřela v roce 2004.

6. Zachary Quinto

Herec, známý z posledních dvou Star Treků a ze seriálů Hrdinové a American Horror Story, se před dvěma lety prostřednictvím svého blogu přiznal, že je gay.

7. Lady Gaga

Zpěvačka neurčitého pohlaví se snaží už léta předstírat, že chodí s muži, ale my všichni víme, že má nejraději trpaslíky.

8. Harry Styles

Člen skupiny One Direction se ke své homosexuální orientaci ještě nepřiznal, ale když se člověk podívá na jeho fotografie a momentky z natáčení klipů, je to jasnější než zářivá aura Daniela Nekonečného.

9. Justin Bieber

Pokud pravidelně čtete eXtra.cz, omlouváme se, že jsme vás v titulku klamali, o Justinovi a jeho orientaci v tom případě už víte dlouho.

Mohlo by vás zajímat

Další články