Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

9 věcí, které byste si měli pořídit, než se ponoříte do hlubin análního sexu!

Správné vybavení je základ!
Pokud se chystáte ponořit do těchto končin a pořádně nevíte, jak na to, přinášíme vám pár tipů, které by mohly vaši situaci ulehčit. Těchto devět věcí jsou základem vybavení, které byste měli vlastnit, i pokud jste v této oblasti o něco zkušenější. Jedná se o takový balíček nezbytností nutných k přežití.

1. Lubrikační gel

Lubrikant je základ. Kdo maže, ten jede a co se análního světa týče, tak to platí dvojnásob. Rozhodně se přeci nechcete někde zaseknout nebo odřít. Už tak je tato oblast dosti natěsno, tak proč si to nezjednodušit, jak jen to jde.

2. Set análních kolíků

Vřele doporučujeme si pořídit nějaký set análních kolíků. Často se prodávají v různých velikostech, takže fungují jako roztahováky. Začnete u malých velikostí a dopracujete se k té, kterou potřebujete. Je to rozhodně bezpečnější než hrotit něco nakvap.

3. Polštář pro usnadnění pozice

Speciální polštář, díky kterému se naštelujete do správné polohy. Usnadní práci vám i vašemu partnerovi. Čeká vás oba náročná jízda, kterou si asi chcete co nejvíce zpříjemnit a usnadnit. Správná poloha je základ.

4. Dildo pro dva

Jestli jste s partnerem dostatečně odvážní, pořiďte si dildo pro dva, díky kterému si budete moci v podstatě užívat společně. Ženy nikdy nebyly emancipovanější než v dnešní době.

5. Strap-on

K rozcvičce nebo předehře si pořiďte pořádný strap-on. Investujte do kvalitního a pevně držícího materiálu. Přeci jenom pevnost je v tomto případě základem úspěchu.

6. Kondom

Možná není úplně od věci použít kondom i v případě, že ho k běžnému sexu nevedete. Ten se dá navléknout i na sexuální hračky. Je to důstojné řešení pro případ jakékoliv nehody.

7. Voděodolné povlečení

V dnešní době je k dispozici i voděodolné povlečení, které zachrání vaše matrace. To se ostatně může hodit nejen k análním hrátkám. Sice si trochu připlatíte, ale vaše matrace zůstane suchá a netknutá.

8. Klystýr

Není to věc příjemná, nicméně je to věc dost nutná. Chcete si přeci zachovat jisté dekórum. Způsobů, jak na to, je samozřejmě několik, stačí si vybrat dle své libosti. Ostatně říká se, že jednou za čas takový proplach není na škodu ani ze zdravotního hlediska.

9. Návod k použití

Budete se divit, nebo možná nebudete, ale návodů pro anální sex je spousta včetně těch, které jsou ve videopodobě i s názornou ukázkou. Nejen že je to dobrý návod, jak na to, ale může vás to dostatečně rozhicovat.

Související články

Další články