Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

9 tipů, jak být naprosto průměrným člověkem

Hlavně nevyčuhovat z davu. Nikdy.
  1. Rozhlédněte se kolem sebe. Všimli jste si některých lidí, protože mají na sobě výstřední oblečení, dobře vypadají nebo se smějí na celé kolo? No jistě, protože takových lidí si všimne každý. Tím vy ale být nechcete. Najděte třeba na zastávce člověka oděného do černé barvy, který sedí, kouká do prázdna a poklimbává. To je váš idol, kterému se musíte přiblížit.
  2. Zbavte se všech kamarádů, kamarádek, partnerů a členů rodiny, kteří vás mají rádi, a speciálně se zaměřte na ty, kteří jsou nějakým způsobem úspěšní a zajímaví. Najděte si lidi, kteří jsou na tom hůř než vy a dá se s nimi vydržet pět minut v jedné místnosti bez akutní chuti se zabít. To jsou vaši noví blízcí.
  3. Přestaňte být cool. Snažte se žít s minimálně pětiletým zpožděním vůči aktuálním trendům. Vyprávějte dvacet let staré fousaté vtipy a všechno, co je moc moderní, zavrhněte.
  4. Nedělejte zajímavé věci. Jakékoliv hobby, kterému se věnujete, nabourává vaši průměrnost. Nedělejte nic a nic taky nezkazíte.
  5. Všechno si pečlivě plánujte. Vyhraďte si určité dny v týdnu, kdy budete například jíst zeleninu, kdy budete chodit do kina a kdy se budete koukat na seriál. Hlavně se nesnažte dělat něco neočekávaného nebo nenaplánovaného. Natož spontánního.
  6. Vše, co k životu potřebujete, nakoupíte v Tescu. Ať vás ani nenapadne chodit na trhy nebo se snažit objednávat si z e-shopu něco, co u nás není k sehnání.
  7. Co se týče oblečení, bohatě vám stačí džíny a triko. Je to levné a praktické a nikoho to nenadchne ani neurazí. Noste tuto kombinaci nejčastěji, jak budete moct.
  8. Průměrní lidé nemají chyby. Pokud vám někdo řekne, že byste mohli dělat něco jinak a lépe, mějte vždy připravenou výmluvu. Na vzhledu a váze přece nezáleží, pokud s tím chce člověk něco dělat, hned se naprosto nechutně snaží vymanit z průměru. Fuj!
  9. Zařiďte si hypotéku, vezměte si úvěr, auto na leasing a v létě jezděte na dovolenou do Chorvatska. Pracujte v jedné práci dvacet let a hlavně dostudujte vysokou školu.

Související články

Další články