Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

9 poznávacích znamení lidí, kteří si zaslouží odstranit z vašich přátel na Facebooku!

Někdo vám pije vaši modrou krev? Buďte nemilosrdní!
Zdroj: archiv

Možná už se vám také podařilo nasbírat na vlastním facebookovém profilu množství lidí, které jste si po nějaké době museli zablokovat, nebo dokonce odstranit z přátel. U většiny z nich bychom se následně přikláněli k trvalému zákazu užívání sociálních sítí. Ubližují tím totiž nejen svému okolí, ale především sami sobě.

Tohle je 9 jejich nejčastějších přešlapů.

1) Píší si 10 statusů denně a ideálně si je sami lajkují. Au.

2) Neustále všem dokazují, kolik tisíců věcí denně stihnou, jak jsou šťastní a milují svůj život. V praxi to vypadá tak, že se celý den fotí, sází fotky na Instagram a večer brečí sami do polštáře, že je nemá nikdo rád.

3) Zahlcují sociální síť miliardou fotografií svých roztomiloučkých zvířátek a miminek. Ne, že bychom měli něco proti zvířatům a dětem, ale tolik lásky pro „lovískování“ fotek všech svých přátel prostě nemáme.

4) Neustále rozesílají pozvánky k nějakým nesmyslným hrám, které vypadají jako spam, ale nejsou spam. Oni vás k nim opravdu zvou!

5) O své nejniternější zážitky se dělí se všemi svými „blízkými“ facebookovými přáteli. Co na tom, že jste dotyčného viděli živě pouze jednou, teď už o něm víte i to, že byl na vypalování bradavic a že králíček jeho nejlepší kamarádky chytil svrab během očkování u veterináře v Dolní Třebáni.

6) Promují sami sebe. Dokolečka dokola. Selfie střídá selfie. A vy si nemůžete vybrat, jestli je většina fotek hnusná, nebo hnusnější.

7) Olajkují nějakou stránku jen proto, aby mohli nadávat pod jejími statusy. Milujeme věrné čtenáře, kteří nás nenávidí.

8) Neustále jsou v komplikovaném vztahu.

9) Pořád mají potřebu oznamovat celému světu, kde se šíleně opili, kolik toho vyzunkli a že jsou to hrozní rebelové.

Související články

Další články