Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

8 zlobivých dítek českého šoubyznysu: Průšviháři, kteří dokázali vyvolat pořádné skandály

Diana to má ráda na Evu, Leoš se občas popere nebo zapomene s prostitutkou
a Tereza neodolala drogám.
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie

Vypadají všichni tak nevinně, ale nebýt jich, bulvár by už asi zkrachoval. Nevěry, problémy s drogami, opilost, rvačky v klubech, rvačky na ulici, nahé fotky, erotické fotky, kontroverzní názory, soudní žaloby, výhrůžky fyzickou likvidací.

Tihle kdyby nebyli, nebylo by o čem pořádně psát. Osm českých celebrit, které pořádně dokázaly rozvířit stojaté vody rybníka bahňáku zvaného šoubyznys. A někteří v tom dokonce pokračují i dodnes. Ani věkem nezmoudřeli.

1. Agáta Prachařová (28)

Sice se vdala a porodila dítě, ale to jako by nebylo, divoká je pořád. Kdo naštve Agátu nebo kdo se jí znelíbí, se zlou se potáže. Nechala vyhodit z večírku hraběte Spinachiho Golgocciho, nechala vyrazit holku, která tvrdila, že spala s Leošem Marešem. Dostala se do ostrých hádek se Simonou Krainovou a Dominikou Mesarošovou, kolikrát se neváhala porvat, naposledy to schytal nějaký nebožák v Karlových Varech. Je jedno, co si o ní myslíte, stejně ji to moc nezajímá.

2. Sámer Issa (28)

Holky, chlast a chlebíčky. Podle zlých jazyků ale spíš kokain. Sámer se noční Prahy nebojí, táhne to tak mocně, až kolabuje v nemocnicích. Nemůže se pořád usadit, když chodil s Agátou, třásli se všichni pořadatelé, co ti dva kde pod parou vyvedou.

3. Václav Noid Bárta (32)

Výbušnou povahu se snaží krotit, ale moc mu to nejde. Když se fakt naštve, lítají stoly. Občas se popere, noční tahy Dlouhou ulicí mu taky nejsou cizí, nehledí na to, co by říkat měl, ale co říkat chce. Naposledy boxoval s nějakým návštěvníkem v klubu, který urazil jeho expřítelkyni Elišku Bučkovou.

4. Pavel Novotný (32)

Náš šéfredaktor je postrachem šoubyznysu. Někdo se ho bojí, a tak je radši ticho, někdo mu vyhrožuje násilím, někdo to zkouší žalobou. Čtenářům bulváru už ukázal všechno kromě pindíka, zparodoval nahými fotkami kalendář Kateřiny Kristelové, vyváděl v reality show Bar, nadělal si mraky nepřátel svou brutální upřímností.

5. Leoš Mareš (37)

Stále ženatý moderátor honil sukně už v té době, kdy si všichni mysleli, jak mu to klape. Zjevil se ve vysílání ranní show strašně opilý a urazil svého kolegu Patrika Hezuckého v éteru. Několikrát se popral. Usnul s prostitutkou v klíně, která mu tam zrovna nehledala blešky. Leoš je držák, vždycky něco vyvede, ale na jeho tržní cenu to nikdy vliv nemá.

6. Tereza Pergnerová (39)

Prosadila se v pořadu Eso a pak to s ní šlo z kopce. Drogy, strašně moc drog, léčení závislosti, erotické fotky v Leu, které musel aranžovat někdo, kdo je na jedno oko slepý a na druhém má šedý zákal. Pergnerové trvalo, než se dala do kupy. Teď je z ní naše asi nejlepší moderátorka, z holky, co si nevěděla rady sama se sebou, se stala profesionálka.

7. Jiří Langmajer (47)

Neumí nechat holky na pokoji. Ženatý herec a otec dvou dcer má prostě moc testosteronu a když je v šoubyznysovém dění nejhůř a hrozí okurkáč, zachrání to Langmajer svou nevěrou. Brečela kvůli němu Adéla Gondíková, poměr s ním měla herečka Eliška Křenková, pro manželství Petry Faltýnové a Simona Štekla byl Langmajer poslední kapka.

8. Diana Kobzanová (31)

Má skvělé tělo, tak ho všude ukazuje. Jednou ho ukázala tak moc, že jí sebrali korunku Miss a Kobzanová musela k soudu, tenhle missí skandál dodnes nic nepřekonalo. Stejně ji to neodradilo a Diana se vystavuje i nadále, proč by se nepochlubila, že ano.

Související články

Další články