Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

8 věcí, které ve svatební den nesmí chybět ke štěstí žádné opravdové české nevěstě!

Nejkrásnější den v životě ženy…
Zdroj: beremese.cz
+ Dalších 6 fotografií

Svatba patří mezi nejvýznamnější okamžiky v životě každé ženy! Není proto divu, že všechny nevěsty chtějí ve svůj velký den vypadat nejlépe, jak to jen jde.

Ve skrytu duše si však přejí, aby se líbily nejen ženichovi, ale aby je obdivoval celý širý svět!

Tohle je 8 ověřených věcí, které proto nesmí chybět žádné české nevěstince.

1) Korzet

Už jste někdy viděli opravdu krásné svatební šaty bez korzetu? Těžko! Jak známo, korzet vyzdvihuje linii ženského těla, dmoucí prsa a útlost pasu. Co na tom, že se některým nevěstám podaří prsa sešněrovat takovým způsobem, že jim vylezou z podpaží, nebo že vypadají jako housenky Otakárka fenyklového? Korzetová šněrovačka je základ šatníku všech princezen!

2) Obruč

Ke korzetu jednoznačně patří i šlehačková sukně vyztužená obručí. To aby se všechny kudrlinky, růžičky, krajky a výšivky na sněhobílé látce co nejvíce vyjímaly. A také proto, aby vynikl útlý pas stažený do korzetu. Chybět by neměla ani vlečka. Tečka!

3) Francouzská manikúra s aplikací

Jelikož se den D točí také kolem snubních prstýnků, zapomínat nesmíme na ruce! A co se nejkrásněji vyjímá na svatebních fotografiích? Samozřejmě gelové nehtíky francouzského typu s aplikacemi kamínků, kytiček a podobně. Vypadají tak čistě a upraveně, snubní prstýnek je pak jen třešničkou na dortu… A trocha svatebního dortu za nehty ještě nikdy nikoho nezabila!

4) Drdol

I krátkovlasé dívky touží mít ve svůj svatební den delší vlasy, aby jim šel udělat drdol, nebo alespoň drdůlek. Dlouhovlásky pak mají tu výhodu, že mohou nechat několik nakulmovaných pramenů volně viset kolem obličeje. Dokážete si snad představit nevěstu bez drdolu a záplavy drobných bílých umělých kytiček?! My tedy rozhodně ne!

5) Podvazek

Každá správná nevěsta musí mít na své ladné nožce podvazek, aby jej v rámci svatebního křepčení mohl někdo sundat zuby! A samozřejmě patří i na fotografie!

6) Profesionální fotograf

A u fotografií zůstaneme. Když už svatba stála takový majlant, je přece nutností všechno zaznamenat! Od obřadu, hostiny, svatebních her až po veselku. Samostatným oddílem jsou pak fotky nevěsty a ženicha v originálních pózách typu „přetahovaná“, „ženich na útěku“, „ženich v chomoutu“ a tak podobně… Nevěsty se nemohou dočkat, až budou povedené obrázky sdílet na Facebooku a kamarádky jim budou psát oslavné komentáře, že jsou nejkrásnější na světě!

7) Organza a tyl

Lehoučké, průsvitné, barevné látky… Aplikovat se dají úplně všude, na všechno a vypadají opravdu neuvěřitelně vkusně! Na autech, na židlích, kolem skleniček. Hlavně všechno barevně sladit! Tón v tónu si vyprošujeme! Od kravaty ženicha, svatební kytice, až po ubrousky svatební tabule a brindáku družiček.

8) Dvacetipatrový dort s marcipánovou aplikací

Dort je kapitola sama pro sebe. Dokonce i dávno provdané „bydlenky z mimibazaru“ se shodují na tom, že rozkrajování dortu patří mezi vrcholné okamžiky celé svatby! V dnešní době marcipánového pokroku si nevěsta může vybrat, jestli na špičce bude sedět její a ženichova cukrová podobenka nebo zda jí ke štěstí bude stačit záplava růžiček, kytiček a perliček. Dortové fantazii se meze opravdu nekladou!

Související články

Další články