Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

8 věcí, které muži na ženách v posteli opravdu nesnášejí! Holky, na tohle si dávejte bacha!

Zdroj: archiv
Myslíte si, že o mužích víte všechno? Podívejte se na následující seznam věcí, které chlapi v posteli nesnášejí. A pokud vám přijdou jako samozřejmost, ruku na srdce, kolikrát se v našem seznamu najdete? Po minulém večírku jste taky možná nebyla úplně fresh, než jste na to vlítli, co?

1. Zápach

O.K., pokud se zrovna nepotíte ve fitku a nehodláte si to rozdat se svým trenérem přímo na běžícím pásu, tak vás ale vůbec nic neomlouvá! Jste žena, musíte vonět, a to všude! Pokud se víc potíte, patlejte si ten deodorant do podpaží prostě častěji. O intimních partiích ani nemluvě. Prostě si před sexem hoďte spršku nebo se aspoň trochu ošplouchněte Proboha, žijeme v 21. století, takže pokud vaše láska nepracuje v rybárně, tak zapařenou pudlinu nezvládne.

2. Kůže

Na tomhle je prostě potřeba zamakat. Není nic horšího než suchá nebo podrážděná kůže na těle. Kdo maže, ten jede, takže hydratovat, holky. I zadeček s celulitidou se dá přežít při správné péči o kůži, když už nejste fanynka dřepů. Pokud s vámi chlap vleze do postele, věřte, že by vás snědl, zkuste mu to zpříjemnit. Kokosový olej je šlágr, který nezklame, a navíc se dá použít i jako lubrikant.

3. Prádlo

Opravdu jste si myslela, že si té zašlé podprsenky a vytahaných tangáčů z loňského výprodeje nevšimne? Myslela, že jo! Zapamatujte si jednou pro vždy, že spodní prádlo je základ. Investice, která nikdy nezklame. Když tohle nezvořete, už nic nemůže jít špatně. Takže žádné vytahané nitky, zašlá krajka nebo zašedlé gaťky, co kdysi byly bílé. Dejte si záležet a o své prádlo pečujte. Nejen že mu to bude značně příjemnější než stahováky, co měla Bridget, ale sama se budete cítit lépe

4. Sebevědomí

Pokud se stydíte nebo si v něčem nevěříte, tak s ním do té postele prostě nelezte! Není nic horšího, než když se při předehře začnete trapně natahovat po vypínači a snažíte se zhasnout. On ví, jak vypadáte, chce vás, tak o co vám jde? Jestli někde muži stojí o sebevědomou ženu, tak je to v posteli. Přestaňte přemýšlet a radši se mu pořádně podívejte do očí a dokažte mu, že s vámi to opravdu vyhrál.

5. Depilace

Myslela jste si, že sedmdesátky jsou už dávno pryč? Některé ženy se tam očividně zasekly. Asi byste měla vědět, že depilace je pořád in, a to všude a úplná. Takže nohy, podpaží, knírek, všechno oholit dohladka! Co se týče vaší síně slávy, tak je jenom na vás a partnerovi, jestli si tam chcete vypěstovat keř do tvaru jeho iniciál, nebo se držíte staré dobré brazilské depilace Kudrlinkám moc mužů nefandí, ale hlavně když je čistá, že?

6. Mlčeti není zlato

Komunismu u nás dávno odzvonilo, takže se nemusíte bát promluvit nahlas. Asi byste mu neměla vyprávět příběhy ze života, když vás zrovna líbá na krku a snaží se najít klitoris, ale pokud mu nedáte najevo, jestli to, co dělá, dělá správně, bude zle. Může se stát, že se naštve a zapne televizi jako kulisu. A věřte nám, není nic horšího než při sexu poslouchat večerní přenos jednání z Poslanecké sněmovny.

7. Mastné vlasy

Ano, i toho si všimne. Pravděpodobně se v nich totiž bude dost hrabat nebo se do nich úplně zaboří. Pokud je co k čemu, tak vás za ně i zatahá, takže ano, všimne si, pokud jsou mastné. Vlasy musí vonět, stejně jako zbytek těla. Pamatujte, čím víc vám vlasy voní, tím déle vás bude líbat na krku! Tadáá!

8. Pedikúra

Nejen drápky na rukách jsou to, oč tu kráčí. Chápeme, že je zima, ale i v posteli, potažmo ve sprše a na ostatních kusech nábytku lze vypadat dobře, když si sundáte ponožky. Nikdo není zvědavý na hnusné paznehty a tvrdou kůži, nebuďte líná. Pokud pedikúru nezvládáte sama, protože k tak hlubokému předklonu potřebujete větší motivaci, zajděte si do salonu! Odvedou skvělou práci a ještě u toho můžete vyřizovat e-maily

Související články

Další články