Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

8 tipů, jak si dobře vyfotit penis: Můžete si přidat až 6 cm k dobru! Tohle rozhodne o vašem úspěchu u žen

Tak jdeme na to!
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Zná to každá žena. Zapne mobil, otevře zprávu a vyskočí na ni penis. Někdy jde o lechtivý snímek jejího přítele, ale z drtivé většiny se jedná o překvápko. Ozve se zapomenutý milenec, nabíječ z letní dovolené nebo nějaký zoufalec toužící po pozornosti nebo nostalgickém sexu. Pánové, ženě posílejte fotky penisu pouze v případě, že si to přeje. A tady jsou tipy, jak vaši vyvolenou dobře vyfoceným snímkem zaujmout.

Takže ještě jednou, pro pořádek. PENIS SE POSÍLÁ POUZE NA VYŽÁDÁNÍ! Jinak jste za úchyla, dotyčná ukáže vaši chloubu kamarádkám a společně budou řešit délku, šířku, vychýlení, žilnatost, tvar a budou ho známkovat jako ve škole. A to nechcete, že ne? Navíc když pošlete ošklivou fotku, tak si vás dotyčná okamžitě zablokuje a nebude chtít už nikdy vidět váš obličej, natož penis.

Takže pokud chce oslnit svým údem, inspirujte se následujícími tipy.

1. V pozoru!

Povadlý penis je pro ženy spíše komickou záležitostí a vypadá srandovně. Chcete přeci ukázat, že ji svou chloubou dokážete obšťastňovat celou noc! Takže penis vždy foťte za plné erekce.

2. Mužné uchopení

Samotný penis vypadá na fotce neukotveně, jakože tam jen tak pluje. Nejlepší je, pokud si ho pevně chytíte hned u kořene. Tím nabere pár centimetrů, i když to bude nepohodlné. Zároveň foťte ze strany a lehce z podhledu. Tím získáte opticky pár centimetrů navíc. Také si tak zakryjete koule, které přeci jenom působí tak trochu neesteticky a svraštěle. Nikdo nechce koukat na chlupatá vejce ani svraštělou babičku.

3. Dobré světlo a pozadí

Nejlepší je měkké, nejlépe denní světlo. Věci opravdu nepomůžete tím, že na svůj penis nastavíte zářivku. Dávejte si také pozor, kde fotíte. Pokud bude někde v pozadí horda špinavého prádla nebo upatlaný stůl, tak věci nepomůžete.

4. Žádný zoom!

Jasně, chcete, aby vypadal obroooooovský, ale nepřehánějte. Ženy spíše než detail žaludu ocení pohled na část vašich stehen, nebo ještě lépe na tzv. sexy véčka v podbřišku. Těm neodolá žádná.

5. Pozor na srovnání

Nemusí vypadat obří, ale na malého kašpárka také není nikdo zvědavý, že? Takže pokud fotíte, odstraňte z blízkosti záběru vše, podle čeho odhadnou velikost. Takže žádné PET láhve, velké talíře, váza, televizní ovladač. Všechna pozornost se musí upínat na váš penis.

6. Snažte se vytvořit vkusné fotky

Nestrkejte svůj penis do jídla, matrace, prostě nikam. Nedávejte mu mašličky ani na něj nic nemalujte. A vůbec nepište vzkazy. Pokud máte připravený vtipný tematický obleček pro vašeho kamaráda, nechte si to na dobu, kdy už s danou dívkou budete chodit. Takhle ji zbytečně vyděsíte.

7. Pozor na identitu

Posílat své intimní fotky je risk. Nikdy si nefoťte obličej spolu s penisem. Pokud můžete, tak zakryjte tetování a mateřská znaménka. Nebo si naopak nějaké domalujte. Aspoň než naplno rozjedete vaši sexy konverzaci.

8. Dejte si na čas

Neposílejte tyhle fotky obratem. Dotyčná nesmí vědět, že máte v zásobě připraveno 10 perfektních fotek svého dicka. Takže pokud bude chtít fotku vidět, počkejte aspoň 20 min s tím, než ji odešlete. Musí to vypadat, že snímek je určen právě jí a nikomu jinému.

Související články

Další články