Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

8 obyčejných vlastností, které z žen dělají neodolatelné bohyně

Přirozenost je naší nejsilnější zbraní.
Většina žen netouží po ničem jiném než po dokonalosti. Jenže úspěch, krása, výjimečnost a rodinné štěstí jsou během na dlouhou trať.

Pokud se zeptáte milujícího muže, čeho si na své ženě nejvíce cení, rozhodně nečekejte odpověď jako prsa nebo pevný zadek. Jsou to vlastnosti, které většina z nás považuje za zcela zanedbatelné. Opak je však pravdou!

1) Zranitelnost

Muži milují ženskou křehkost. Ochrana je takřka to jediné, co nám v dnešní emancipované době mohou ještě nabídnout. Žena, která dá najevo upřímnou lásku a zároveň dětskou zranitelnost, se pro muže stane téměř andělem.

2) Odvaha

I když je žena zranitelná, neznamená, že nemůže být odvážná. Když žena ukáže, že se nebojí dát najevo své city, nebude se pravděpodobně bát ani dalších věcí.

3) Originalita

Fakt, že žena nesplývá s davem, ale jde si svou vlastní cestou, jí může být jedině připsán k duhu. A nemusí jít zrovna o extravagantní účesy nebo výstřední oblečení. Stačí, aby měla svůj názor na život.

4) Krása

Ano, i ta je samozřejmě zapotřebí. Nezapomínejme však na to, že krása je v podstatě relativní a velice subjektivní záležitost. Každá žena může být krásná.

5) Upřímnost

Jestli mají ženy dojem, že inteligence je jednou z nejvíce sexy vlastností, muži by je dle průzkumů vyvedli z omylu. Pokud je žena upřímná a nehraje falešné hry, má vyhráno.

6) Ambice

Ideální žena není přehnaně ambiciózní, ale ani odevzdaná. Její zájmy by měly jít ruku v ruce s rodinou a partnerstvím. Královna dokáže balancovat.

7) Spontánnost

Plánování je určitě znakem praktické ženy. Muži by přesto čas od času rádi udělali něco neočekávaného a neplánovaného. Ženu, která se dokáže rozhodnout z minuty na minutu, sbalit si batoh a vyrazit na cestu kolem světa, nikdy neopustí.

8) Vášeň

Bez ní by uhasl každý vztah. Vášeň je hnacím motorem každého vztahu. A právě proto se ženy musejí starat, aby se nezadřel.

Mohlo by vás zajímat

Další články